Strona Główna



 


Poprzedni temat «» Następny temat
Pokój
Autor Wiadomość
Lilly Morgan 
Bezbarwni


Wiek: 21
Zajęcie: Studentka i aktorka
Posty: 189
Wysłany: 2011-01-21, 22:53   Pokój  

Lilly razem z Jayem prosto z imprezy udali się do akademika. Nie mogli pójść gdzie indziej, bo ten kretyn Johnson włączył alarm i lada chwila miała być tu policja. Jako, że Lilly posiadała w akademiku swój własny pokój, nie było problemu. No dobra, był jeden problem. Otóż chłopakom nie wolno było wchodzić na teren żeńskiego akademika. Tak więc Lilly i Jay musieli chyłkiem przedostać się do pokoju dziewczyny. Na szczęście większość świateł na korytarzach były zgaszone, więc dosyć szybko znaleźli się na ostatnim piętrze, gdzie mieścił się pokój Lillyanne. Blondynka otworzyła cicho drzwi, zapaliła światło, wepchnęła Jaya do środka i zamknęła drzwi na klucz. Potem odwróciła się twarzą do chłopaka.
- Przykro mi, ale nie mamy innego wyjścia jak zostać tutaj. - powiedziała, a potem podeszła do okna i zaciągnęła zasłony. Następnie spojrzała na zegarek.
- Śpisz na podłodze. - zarządziła i zgasiła duże światło, ale za to zapaliła małą lampkę leżącą na stoliczku nocnym. Na biurku, parapetach i szafkach było mnóstwo zdjęć. Mała Lilly na rowerze, Lilly z rodzicami, Lilly z braćmi, Lilly z Sashą i Audrey, Lilly z Juliet. Było też trochę zdjęc bez panny Morgan, które przedstawiały jej przyjaciół.
_________________
Lillyanne Catherine Morgan, 21 lat, studentka Columbii i aktorka

KP&Phone&Relacje&e-mail

 
 
 
REKLAMA

Wiek: 21
Zajęcie: Studentka i aktorka
Posty: 45
Wysłany: 2011-01-21, 22:58     

 
 
 
Jay Fitzgerald
Bezbarwni


Posty: 45
Wysłany: 2011-01-21, 22:58     

-Mnie to nie przeszkadz....Au, jesteś okrutna-zaśmiał się, gdy usłyszał, że ma spać na podłodze.-Na pewno nie ma szans, abym awansował na łóżko?-zapytał unosząc brew do góry. W tym momencie bynajmniej nie miał na myśli faktu, że bardzo chętnie przeleci dziewczynę, bo ta pokazała mu już jakiś czas temu, że na nią urok osobisty nie działa. Musiała mieć coś nie tak z psychiką. Okej, bez przesady.-Wiesz, że jestem grzecznym chłopcem i umiem trzymać łapki przy sobie-stwierdził i nie czekając na odpowiedź, usiadł na łóżku dziewczyny, dbając o to, aby było mu wygodnie.
 
 
Lilly Morgan 
Bezbarwni


Wiek: 21
Zajęcie: Studentka i aktorka
Posty: 189
Wysłany: 2011-01-22, 23:05     

Lilly uniosła jedną brew do góry.
- Jesteś na zbyt niskim poziomie, żeby móc awansować na leżenie ze mną w jednym łóżku. - odpowiedziała uśmiechając się nieco ironicznie. Każdy kto ja znał wiedział, że była dziwna, więc to, że nie działał na nią urok osobisty chłopaka zdecydowanie nie oznaczało, że ma coś z psychiką. Chociaż musiała przyznać, że coraz bardziej go lubi. No i jeszcze to, że coraz bardziej zaczyna się jej podobać. Myślała o tym wszystkim mrużąc oczy i nadal gapiąc się na Jaya, kiedy od rzeczywistości przywrócił ją głos chłopaka. Potrząsnęła głową i posłała mu mordercze.
- Yhy, jasne... Skoro tak, to ja będę spać na podłodze. - powiedziała biorąc koc z fotela. Odeszła od okna i zaczęła iść w stronę drugiej strony łóżka. Niestety łóżko było za blisko ściany, więc aby znaleźć się po drugiej stronie musiała przejść bardzo blisko Jaya. Nigdy by się do tego nie przyznała, nawet przed Sashą, ale w momencie kiedy przechodziła na druga stronę, ocierając się kolanami o kolana chłopaka modliła się, żeby Jay czasem nie pociągnął jej na łóżko.
_________________
Lillyanne Catherine Morgan, 21 lat, studentka Columbii i aktorka

KP&Phone&Relacje&e-mail

 
 
 
Jay Fitzgerald
Bezbarwni


Posty: 45
Wysłany: 2011-01-22, 23:12     

-Nie, nie, nie. Nigdzie nie idziesz-uśmiechnął się, łapiąc dziewczynę w pasie. Nie był przykładem gentlemana, ale nie był chamski na tyle, żeby pozwolić dziewczynie spać na podłodze. Nie pociągnął jej do siebie, po prostu trzymał, aby nigdzie nie odeszła.-Tu cię mam-stwierdził z tryumfującym uśmieszkiem, bo na razie wychodziło na niego. Dziewczyna nie mogła nigdzie iść.
 
 
Gość

Wysłany: 2011-01-22, 23:28     

Jak zawsze wszystkie jej modlitwy zostały olane. Wprawdzie nie wylądowali na łóżku, a Jay nie przyciągnął jej do siebie, ale mimo to i tak w jakiś sposób ją trzymał. Lilly ponownie posłała mu mordercze spojrzenie, a potem westchnęła ciężko.
- Jay... Skoro ty chcesz spać na łóżku, a je nie chcę spać z tobą, to chyba jedyne wyjście. - powiedziała, a potem rozejrzała się po pokoju.
- W grę wchodzi jeszcze fotel... - dodała, ale momentalnie urwała przenosząc wzrok z fotela na ręce Jaya.
- Możesz mnie puścić?
 
 
Lilly Morgan 
Bezbarwni


Wiek: 21
Zajęcie: Studentka i aktorka
Posty: 189
Wysłany: 2011-01-22, 23:29     

Jak zawsze wszystkie jej modlitwy zostały olane. Wprawdzie nie wylądowali na łóżku, a Jay nie przyciągnął jej do siebie, ale mimo to i tak w jakiś sposób ją trzymał. Lilly ponownie posłała mu mordercze spojrzenie, a potem westchnęła ciężko.
- Jay... Skoro ty chcesz spać na łóżku, a je nie chcę spać z tobą, to chyba jedyne wyjście. - powiedziała, a potem rozejrzała się po pokoju.
- W grę wchodzi jeszcze fotel... - dodała, ale momentalnie urwała przenosząc wzrok z fotela na ręce Jaya.
- Możesz mnie puścić?
_________________
Lillyanne Catherine Morgan, 21 lat, studentka Columbii i aktorka

KP&Phone&Relacje&e-mail

 
 
 
Jay Fitzgerald
Bezbarwni


Posty: 45
Wysłany: 2011-01-22, 23:33     

-Nie, nie mogę.-uśmiechnął się, okazując swoje prawdziwe, cwaniackie oblicze. Uśmiechnął się firmowo i spojrzał w oczy blondynki. -Skoro stawiasz sprawę na ostrzu noża, to okej. Pokażę że mam serce i prześpię się na podłodze-westchnął, dość teatralnie.-Obawiam się, jednak, że będziesz miała nieziemskie wyrzuty sumienia z tego powodu-ostrzegł. Nie był specem, bo z reguły nie sypiał na podłogach, ale ta nie wyglądała na wyjątkowo wygodną.
 
 
Lilly Morgan 
Bezbarwni


Wiek: 21
Zajęcie: Studentka i aktorka
Posty: 189
Wysłany: 2011-01-22, 23:46     

Uśmiechnęła się nieco kokieteryjnie i złośliwie.
- Raczej wątpię. Podejrzewam, że jestem pierwszą dziewczyną, która każe ci spać na podłodze. - odparła.
- Wiesz, że to całkiem przyjemne uczucie? - uniosła jedną brew do góry, bezczelnie patrząc Jay'owi w oczy.
- Nie przeginaj, Jay. Masz mnie puścić, ale już! - prawie krzyknęła. W jej oczach można było dostrzec iskierki złości.
_________________
Lillyanne Catherine Morgan, 21 lat, studentka Columbii i aktorka

KP&Phone&Relacje&e-mail

 
 
 
Jay Fitzgerald
Bezbarwni


Posty: 45
Wysłany: 2011-01-23, 00:11     

-Żeby nie było, że nie ostrzegałem-powiedział i puścił dziewczynę, sadzając ją najpierw na łóżku. Ostentacyjnie chycił koc z fotela i zabrał jedną poduszkę z łóżka Lily. A niech patrzy, jak sobie mości posłanie. Nie miał zamiaru spać na tych deskach, ale co zrobić. Może w nocy przeniesie się na ten fotel, a może blondynka zaraz udostępni mu jednak kawałek łóżka? Kto wie...
 
 
Lilly Morgan 
Bezbarwni


Wiek: 21
Zajęcie: Studentka i aktorka
Posty: 189
Wysłany: 2011-01-23, 22:10     

Lilly przewróciła oczami.
- Nie bój się. W moim słowniku nie istnieje takie wyrażenie jak 'wyrzuty sumienia'. - odparła i podeszła do szafy. Zastanawiała się w czym powinna dzisiaj spać. Przecież nie przebierze się w krótką koszulę nocną, prawda? Lilly nie była wstydliwa osobą, ale wolała nie prowokować Jaya do czynów, których potem będzie żałować. W końcu jednak machnęła ręką, sięgnęła jakąś koszulę nocną i poszła do łazienki. Siedziała tam dość długo, a kiedy wróciła i spojrzała na posłanie Jaya, omal nie wybuchnęła śmiechem. Usiadła na łóżku i westchnęła ciężko.
- Widzę, że niezbyt dobrze ci to idzie. Niech będzie, pozwolę ci spać ze mną w jednym łóżku. Tylko żadnego dotykania. - zastrzegła celując w chłopaka placem.
_________________
Lillyanne Catherine Morgan, 21 lat, studentka Columbii i aktorka

KP&Phone&Relacje&e-mail

 
 
 
Jay Fitzgerald
Bezbarwni


Posty: 45
Wysłany: 2011-01-25, 20:31     

/sku... się nie opublikował, ajm soł soriii


Gdy usłyszał słowa, że może spać w łóżku z Lily, pod nosem stwierdził, że był tego od początku świadomy. W końcu był nie dość, że aktorem, to jeszcze zawsze dostawał to, co chciał.
Szybko zebrał pościel, rzucając poduszkę na łóżko.-Kładź się ...-uśmiechnął się do dziewczyny i zaczął się rozbierać. Nie, nie chciał robić striptizu specjalnie dla panienki Morgan, lecz rozbierał się, aby pójść spać tak jak z reguły (gdy był sam, ofc) czyli w samych bokserkach.
 
 
NYGirl 
I know everything.


Wiek: 22
Zajęcie: Gossip.
Posty: 194
Wysłany: 2011-01-30, 22:07     

(Oh, ale czemu nie dokończyliście akcji? Zapowiadało się tak ciekawie ... )
_________________





Welcome in my world.
World of Gossip
 
 
Lilly Morgan 
Bezbarwni


Wiek: 21
Zajęcie: Studentka i aktorka
Posty: 189
Wysłany: 2011-01-30, 22:14     

(Niestety Lilly nie odpowiada za swoje pojawianie się na forum, więc akcja toczyłaby się chyba w nieskończoność. Nie bój się, jeszcze zdążymy coś zrobić :p)
_________________
Lillyanne Catherine Morgan, 21 lat, studentka Columbii i aktorka

KP&Phone&Relacje&e-mail

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


Wygaśnie za Dni
 
 
 
 
 
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna

Darmowe forum phpBB by Przemo |

Toplisty
Elitarne RPG.! GRY RPG Ranking elitarnych RPG. 100 najlepszych elitarnych RPG'ów w sieci Najlepsze RPG/PBF w sieci Elita polskich RPG w sieci



Partnerzy
I
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12