Strona Główna



 


Poprzedni temat «» Następny temat
Victoria's Secret
Autor Wiadomość
Jared Neuss 
The Kill


Wiek: 25
Zajęcie: Muzyk/Kryminalista
Posty: 81
Skąd: LA, USA
Wysłany: 2011-02-07, 19:44     

Czego on mógł by chcieć? To chyba nie jest do końca określone, ale dziewczyna prawdopodobnie nastawiała się na to najgorsze. Z resztą chyba każdy nastawiał by się na najgorsze. Niech wie, że na pewno jej teraz nie zgwałci, mimo tego, że była w zachęcającej pozycji, miejscu, stroju. Więc prawdopodobnie gdyby był w lepszym nastroju, a nastrój zepsuła mu blondynka to pewnie byłby do tego zdolny. I to w jakim stopniu... Jared nie opuścił dłoni ,tylko ponownie przesunął nią po ręce Blair, dochodząc aż do ramienia i stwierdzając, że za bardzo, za bardzo się rozmarzy, albo zrobi sobie fałszywe nadzieje.
- Chciałem sprawdzić czy tęsknisz i pomóc ci wykonać zakupy, ale to ty wciągnęłaś mnie do tej klitki, dlatego też jeżeli coś nurtuje twoją główkę, to masz czas żeby się wysłowić jeszcze przez kilka minut. Jak na spowiedzi... Wujek Jared za chwilkę musi iść i załatwiać inne, bardzo ważne sprawy. - odpowiedział z przejęciem uśmiechając się szeroko do Blair. To był chyba serdecznie wymuszony uśmiech. Cóż kręciło go od wewnątrz. Głód nikotynowy dawał o sobie znać. Gdyby nie zabrała mu jego przyjaciela... Niech się streszcza i do widzenia.
_________________
Jared Neuss 25 lat Bad Person for you


Enemy of mine
I'll fuck you like the devil
Violent inside,
Beautiful and evil.
I'm a ghost
You're an angel.
 
 
 
REKLAMA 

Wiek: 25
Zajęcie: Muzyk/Kryminalista
Posty: 401
Wysłany: 2011-02-07, 19:50     

 
 
 
Blair Backfalls 
Zwykli mieszkańcy


Wiek: 22
Zajęcie: Party
Posty: 401
Wysłany: 2011-02-07, 19:50     

Blair westchnęła przenosząc wzrok na rękę Jareda. Przygryzła wargę i spojrzała na niego.
- nie chciałeś nas zabić tamtej nocy, prawda? Nie jesteś taki zły...
No bo teraz chyba nawet nie miał ze sobą broni.
Zrobiła krok do przodu patrząc mu w oczy.
- więc dlaczego chcesz nas odsunąć? Co stało się takiego złego w Twoim życiu?
Jej usta były niebezpiecznie blisko jego ust, bo miała szpilki i stała na palcach w dość chwiejnej pozie.
_________________
 
 
Jared Neuss 
The Kill


Wiek: 25
Zajęcie: Muzyk/Kryminalista
Posty: 81
Skąd: LA, USA
Wysłany: 2011-02-07, 20:05     

- Chciałem ,czy nie chciałem, kogo to obchodzi? Nikt nie pamięta tego co na prawdę się tam stało. Musiałem to zrobić, a to nie jest dla mnie czymś wielkim. Jest wiele rzeczy, o których nie wiesz Blair, i prawdopodobnie nigdy się nie dowiesz. - odpowiedział jak zwykle, w połowie tajemniczymi, niewyjaśnionymi zwrotami.
- Jeżeli jesteś taka ciekawska to twój kochaś zszedł na złą drogę, z którą ja mam do czynienia od małego. Rozumiesz? Działał przeciwko mnie, dlatego bardzo szybko się go pozbyliśmy. - to było tylko stwierdzenie faktów, skoro jej kochaś chciał tak bardzo mieszać się w mafijne sprawy, które były wytoczone przeciwko całej organizacji Jared'a i jego współpracowników. Na pewno nie będzie opowiadał wyciskającej łzy historii o jego życiu, bo to bez sensu.
- Co się stało? Moich rodziców rozjechała hulajnoga, a z mojego kota Chińczycy zrobili sobie sajgonki. Uwierzysz? - odpowiedział nie dając po sobie poznać, że może to i prawda z tym, że coś stało się w jego życiu. Stało i to od cholery dużo. Co on miał opowiadać? Jak zabija ludzi, w zemście i wewnętrznej żądzy mordu? Że lubi patrzeć jak to robi? I inne rzeczy, które dla zwykłego człowieka wydają się być niezrównoważone jak on?
- Cóż moja droga Blair, robię tak, bo muszę. Robię tak bo mi się to podoba, lubię patrzeć, na wasze zaskoczone, przestraszone i nie wiadomo jakie miny kiedy minie widzicie. Dodam jeszcze, że tylko byście mi przeszkadzali, ale wy i tak pchacie się wszędzie z buciorami, skoro jasno dałem do myślenia, że jest mi to niepotrzebne i niezbędne. Ja działam sam. Bez nikogo... - dodał i z pozycji lekko zgarbionej przesunął się do nieco wygodniejszej, ponieważ powoli szykował się do wyjścia. Koniec tego.
_________________
Jared Neuss 25 lat Bad Person for you


Enemy of mine
I'll fuck you like the devil
Violent inside,
Beautiful and evil.
I'm a ghost
You're an angel.
 
 
 
Blair Backfalls 
Zwykli mieszkańcy


Wiek: 22
Zajęcie: Party
Posty: 401
Wysłany: 2011-02-07, 20:12     

- Jak chcesz.
Rzuciła Blair lekko zirytowanym tonem.
- chociaż wiesz co Ci powiem? To ty wciąż do nas wracasz. To ty wciąż się kręcisz, pojawiasz i się o nas troszczysz. Tak, Jaredzie. Choćbyś nie wiem jak udawał to wiem że masz uczucia i że je okazuje.
Położyła dłoń na jego policzku.
- i cierpisz. Mścisz się na wszystkich, udajesz twardego ... ale tak naprawdę jesteś zagubiony i może nawet trochę się boisz.
Teraz już obie dłonie spoczywały na porośniętych zarostem policzkach chłopaka, a oczy panna Backfalls wpatrywały się intensywnie w jego zimnie spojrzenie.
- nie ważne ile osób zabijesz, tego nie ukryjesz. Nie boję się Ciebie.
Dodała z mocą zastanawiając się czy może go teraz pocałować, bo nie wiedziała co by tu jeszcze dodać xdd
_________________
 
 
Jared Neuss 
The Kill


Wiek: 25
Zajęcie: Muzyk/Kryminalista
Posty: 81
Skąd: LA, USA
Wysłany: 2011-02-07, 20:30     

Jared chwycił Blair za nadgarstki i jeszcze dobrą, dłuższą chwilkę przytrzymał je na swoich policzkach wpatrując się błękitnymi tęczówkami w oczy Blair i na całą jej twarz, która teraz zdradzała triumf. Po chwili zabrał je z twarzy i położył wzdłuż ciała blondynki ,tak zwyczajnie, tak, aby znalazły się w normalnym położeniu.
- Dziękuję ci za poradę psychologa i kazanie, które ugodziło w moje zmrożone i czarne serce. Zapamiętam to sobie skarbie, możesz być tego pewna, skoro tak uważasz. Cóż bardzo miło się rozmawiało, bardzo podobała mi się spowiedź, chociaż liczyłem na coś innego, cóż nie zawsze dostaję to co mam.
Czekaj na dzień i znak, a znów na mnie natrafisz, skoro stwierdziłaś, że ciągle do was wracam, troszczę się o was... Tak, któregoś dnia znów popieszczę was pistoletem. Cieszysz się Blair? - dodał naciskając na imię blondynki, tak, żeby wyróżnić je spośród całej wypowiedzi.
- Nie musisz szukać osoby, za którą tęsknisz, bo prawdopodobnie sama się gdzieś zjawi. Jak na razie trochę tu pobędę. I znów zniknę, albo i nie, ciężka sprawa. Przymierz mój wybór, zobaczysz, że będzie leżeć świetnie.
Do widzenia, do zobaczenia, bye itp, itd bla,bla,bla nie lubię się żegnać, bo nigdy nie wiem co powiedzieć. Tak Blair zapamiętam sobie twoje słowa, bardzo dobrze... - skończył i uśmiechając się swoim półuśmieszkiem włożył dłonie do kieszeni i wyślizgnął się z tego ciasnego miejsca, w którym usłyszał tyle bzdur... Ale czy na prawdę to były bzdury? Skąd mógł wiedzieć, że to co powiedziała panna Blackfalls nie jest poniekąd prawdą? Nie rozumiał tego i nie potrafił odnaleźć sensownego wyjaśnienia tego co zostało mu zarzucone. Prawdopodobnie prędko do tego nie dojdzie... Ktoś znów będzie musiał powiedzieć m uto w twarz, lub znów musi stać się coś, co zmieni i zawróci jego życiem o 360 stopni. Ale chyba nie ma takiej rzeczy. W spokoju kierował się do wyjścia nie zwracając uwagi na wszystkie baby śliniące się i zaskoczone jego widokiem. Wsadził sobie kolejną fajkę do ust i zniknął w tłumie przechodniów.
_________________
Jared Neuss 25 lat Bad Person for you


Enemy of mine
I'll fuck you like the devil
Violent inside,
Beautiful and evil.
I'm a ghost
You're an angel.
 
 
 
Blair Backfalls 
Zwykli mieszkańcy


Wiek: 22
Zajęcie: Party
Posty: 401
Wysłany: 2011-02-07, 20:35     

Blair oparła się o ścianę i zsunęła po niej oddychając szybko. Kłamała. Bała się i to jak cholera. Ale ciągnęło ją do niego i dlatego potrafiła powiedzieć to wszystko. Czuła coś do niego. To nie była miłość, to było coś innego. Tylko jeszcze nie wiedziała co. I wciąż traktowała go jak przyjaciela.
Siedziała tak na podłodze dobre dziesięć minut zanim pozbierała się na tyle żeby wstać. Wzięła sukienkę i ubrała się. Wszystkie komplety, nawet te od Jareda wzięła i zapłaciła za nie w kasie.
I opuściła butik jak najszybciej łapiąc taxi.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


Wygaśnie za Dni
 
 
 
 
 
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna

Darmowe forum phpBB by Przemo |

Toplisty
Elitarne RPG.! GRY RPG Ranking elitarnych RPG. 100 najlepszych elitarnych RPG'ów w sieci Najlepsze RPG/PBF w sieci Elita polskich RPG w sieci



Partnerzy
I
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12