Strona Główna



 


Poprzedni temat «» Następny temat
Sypialnia Bi.
Autor Wiadomość
Blair Backfalls 
Zwykli mieszkańcy


Wiek: 22
Zajęcie: Party
Posty: 401
Wysłany: 2011-01-17, 17:35   Sypialnia Bi.  

***
_________________
 
 
REKLAMA 

Wiek: 22
Zajęcie: Party
Posty: 401
Wysłany: 2011-01-17, 19:44     

 
 
Blair Backfalls 
Zwykli mieszkańcy


Wiek: 22
Zajęcie: Party
Posty: 401
Wysłany: 2011-01-17, 19:44     

| Basen.

Blair wróciła w końcu jakimś cudem do domu. Cud nazywał się taxówką, ale co tam. Powiedzmy że to boska ingerencja.
Jakimś cudem znalazła się w swojej sypialni buty zostawiając gdzieś tam po drodze. Ledwo weszła po schodach ale w końcu jej się udało. Dumna z siebie rozejrzała się po pokoju odpinając nieudolnie koszulę Keitha. Kiedy ta zsunęła się po jej ramionach Blair spojrzała w lustro. Potem je wzrok spoczął na zdjęciu Micah.
Odwróciłam wzrok.
Później wybrała się na szybki, ale za to szalony prysznic, który był bardziej walką o przetrwanie ... no i panna Backfalls położyła się w końcu spać.
_________________
 
 
Blair Backfalls 
Zwykli mieszkańcy


Wiek: 22
Zajęcie: Party
Posty: 401
Wysłany: 2011-01-18, 18:15     

No i w końcu panna Backfalls postanowiła że czas wstać.
Przeciągnęła swoje seksowne ciało i aby nie paradować tak nago po mieszkaniu założyła koszulę najbliżej leżącą. Bodajże Keitha.
O czym teraz marzyła?
Punt pierwszy: prysznic.
Blair udała sie do swojej pięknej łazienki i słuchając reagge dla pozytywnego nastawienia oddała się tej niewątlpiwej przyjemności.
Punkt drugi: ogarnąć się w znaczeniu ogólnym.
Blair po wysuszeniu włosów i umalowaniu się nucąc piosenkę o miłości Boba M. przeszła do jej małego królestwa by zadać sobie największe pytanie dręczące ludzkość.
W co mam się ubrać?
Kiedy już znalazła idealny strój na tę chwilę, nie chce mi się opisywać jaki, zobaczycie sobie w 'what i wear' a jak Wam się nie chce to macie problem.
I tak wątpię że ktoś przeczyta tego posta.
Ja takich nigdy nie czytam.
No ale wracając do spraw ważniejszych, a mianowicie do tego że już ubrana i zajebiście wyglądająca Blair ... no czas na punkt któryśtam, nie pamiętam który. W każdym razie czas na kawę. A kawa tylko Starbucks.
I tam się B, udała.

|Starbucks
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


Wygaśnie za Dni
 
 
 
 
 
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna

Darmowe forum phpBB by Przemo |

Toplisty
Elitarne RPG.! GRY RPG Ranking elitarnych RPG. 100 najlepszych elitarnych RPG'ów w sieci Najlepsze RPG/PBF w sieci Elita polskich RPG w sieci



Partnerzy
I
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12