Strona Główna



 


Poprzedni temat «» Następny temat
Patisserie Cafe
Autor Wiadomość
Audrey Hudson 
Ulubieńcy Plotkary


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 969
Wysłany: 2010-11-08, 20:54   Patisserie Cafe



 
 
REKLAMA
Summerboy

Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 264
Wysłany: 2010-12-01, 14:50   

 
 
Ty Gevinson
Zwykli mieszkańcy
Summerboy


Wiek: 21
Zajęcie: Fotograf
Posty: 264
Wysłany: 2010-12-01, 14:50   

Było południe, doskonała pora na pierwszą kawę i jako takie śniadanie. Ty musiał zyskać siły, bo popołudniu miał użerać się z modelkami. Nie lubił robić zdjęć więcej niż jednej kobiecie na raz. Zimne powietrze niemal wwiało go do jego ulubionej kawiarni, gdzie mrugnął do ładnej blondynki, a ta wiedziała, że ma dla niego przygotować duży kubek kawy i czekoladowego muffina z jagodami. Rozgrzał się pocierając ręce i stwierdził, że będzie musiał zgarnąć jedną z panienek, aby wybrała się z nim na zakupy. Potrzebował zimowego okrycia, a dziewczyna będzie niczym szczeniak, którego ktoś pogłaskał. Same zyski.
_________________

Ty Gevinson, 21 lat.

* #
When I met you at the party
And I told you you were pretty
I was honestly just trying to score
 
 
Debra van Devil 
Bezbarwni
dangerous beauty


Posty: 21
Wysłany: 2010-12-01, 15:03   

Kawa była czymś za czym Debra nie przepadała. Chociaż bądźmy szczerzy bardziej nie mogła jej pić niż to, że jej nie smakowała. Dlatego najlepiej ustalić, że się jej nie lubi i tyle!
Na zewnątrz było dość zimno, co sprawiało mimo płaszcza gęsią skórkę na jej delikatnie brzoskwiniowej skórze ramion.
I co on miał do modelek? Devils była jedną z nich i gdyby wiedziała, że jakiś fotograf ma coś przeciwko temu to ona by już mu pokazała! I z pewnością zakończyłaby tą niby owocną pracę. Chodź jakby na to nie patrzeć Ty był jej fotografem, więc lepiej niech się strzeże!
Mimo wszystko miała ochotę na jakieś czekoladowe ciacho z truskawkami dlatego zaglądnęła do tej kawiarni. Hmm, a może to przez to zimno i chciała się ogrzać? No nieważne.
Od razu jej wzrok przykuł pewien mężczyzna. A jeszcze nie tak dawno widziała tą jego buźkę na sesji.
-Czeeeść -rzuciła przeciągle z małym uśmieszkiem badając go uważnie wzrokiem i stając metr od niego.
_________________
.::Debra van DevilsProjektantka mody, Modelka, SstudentkaLat 21::.
 
 
Ty Gevinson
Zwykli mieszkańcy
Summerboy


Wiek: 21
Zajęcie: Fotograf
Posty: 264
Wysłany: 2010-12-01, 15:10   

-Czeeeść-odpowiedział w podobnym tonie-Usiądziesz?-zaproponował od razu, uśmiechając się do brunetki. Ty zdecydowanie nie miał nic do modelek, kto by miał? Na pewno nie on. Nie lubił tylko współpracować z dwiema naraz bo zawsze jedna ma focha (a czasem zdarza się, że i obie), że drugiej poświęca więcej uwagi, oraz wysuwa na pierwszy plan. Takie czcze gadanie, aby pokazać, że jest zazdrosna i ma na niego ochotę. Zanim jego znajoma, usiadła, kubek z parującym, ciemnym napojem już stał przed blondynem. Dobrze jest mieć chody u kelnerek, nie ma co.
_________________

Ty Gevinson, 21 lat.

* #
When I met you at the party
And I told you you were pretty
I was honestly just trying to score
 
 
Debra van Devil 
Bezbarwni
dangerous beauty


Posty: 21
Wysłany: 2010-12-01, 15:22   

Nie odpowiedziała nic na jego zapytanie tylko przyciągnęła do siebie krzesło i usiadła tuż obok niego, chodź chciała usiąść na nim oparciem do przodu i do tego rozkrokiem, ale darowała to sobie teraz i usiadła normalnie jak na wychowanego człowieka wypada.
Oj tam, to ona była jakaś inna w takim razie. Jeszcze nigdy nie fochała się na planie z takiegoż powodu. Baa... jej się nigdy z żadnego powodu nie zdarzyło fochać, chyba, że dla przedrzeźniania się z kimś. Jedynie co, to czasami wkurzały ją te zadufane w sobie modelki i wygarnęła im od czasu do czasu co o nich myśli.
Dla Debry bycie modelką było przyjemnością, jakoś nie traktowała tego jak zawód i rywalizację. Świetna zabawa przede wszystkim!
Ty jest dobrym fotografem i być może dlatego lubi z nim współpracować. Chodź czasami musiała przyznać, nie opędzał się od modelek, ona nie pokazywała mu, że na niego leci w każdym razie. Trzymała się z boku. Śmiejąc się ukradkiem z tych dziewczyn i tych ich głupich gierek. W sumie jakby chciała mogłaby zacząć kokietować Ty. Jednak na razie woli obserwować niż działać.
-Widzę, że kelnerki tutaj Cię lubią -rzuciła kiwnąwszy głową w stronę jednej za ladą która ciągle patrzyła się w jego kierunku. -Może załatwisz mi darmowe ciacho truskawkowe z czekoladą? -spytała cwanie.
_________________
.::Debra van DevilsProjektantka mody, Modelka, SstudentkaLat 21::.
 
 
Ty Gevinson
Zwykli mieszkańcy
Summerboy


Wiek: 21
Zajęcie: Fotograf
Posty: 264
Wysłany: 2010-12-01, 15:27   

Bez przesady. Ty nie używał swojego uroku osobistego w złych celach-Lubią, owszem. Jestem stałym klientem i nie naprzykrzam się-wytłumaczył jej, mówiąc najszczerszą prawdę. Nie miał też zamiaru prosić którejkolwiek z kelnerek o coś darmowego, sam zamówi dla Debry to ciasto, co zrobił, uśmiechem przywołując kelnerkę po raz kolejny. -Co tam u ciebie, piękna?-zapytał, mając w zwyczaju używanie takich wyrażeń na porządku dziennym.
_________________

Ty Gevinson, 21 lat.

* #
When I met you at the party
And I told you you were pretty
I was honestly just trying to score
 
 
Debra van Devil 
Bezbarwni
dangerous beauty


Posty: 21
Wysłany: 2010-12-01, 15:37   

A czy ja mówię, że on używał go w złych celach? Można dziewczyny porównać do ćmy (chodzi mi o tamte modelki) która pcha się do światła... i on był tym światłem ;P
Rozejrzała się wokół sali gdy on mówił Jestem stałym klientem i nie naprzykrzam się Kiwnęła nieznacznie głową.
-A ja jestem tutaj pierwszy raz, i muszę przyznać fajne miejsce -oznajmiła z małym uśmiechem powracając wzrokiem do Ty.
W sumie jeśli tak chce... niech będzie. Dla niej to obojętne czy zamówi czy po prosi, bo w ostateczności i tak dostanie swoje ciacho. Chodź w normalnych warunkach nie dałaby sobie nic postawić. Ale jak na złość panienka Devils zapomniała swojej portmonetki jak i karty kredytowej, której tutaj pewnie i tak nie przyjmują. Bo w takich lokalach zawsze proszę o gotówkę.
Co tam u ciebie, piękna? słysząc co westchnęła lekko i założyła nogę o nogę uwydatniając przy tym parabole swoich nóg.
-W sumie to nic... ale słyszałam coś ciekawego od szefa wczoraj -podjęła temat spojrzawszy na niego pytająco i opierając się łokciem o stolik co spowodowało, że się do niego przybliżyła bardziej.
-Podobno mam mieć sesje w terenie, jakiś zimowy plener na plaży czy coś? To prawda? -spytała ciekawa mając nadzieję, że on coś więcej o tym wie. Bo prawdopodobnie on ma być jej fotografem wtedy.
_________________
.::Debra van DevilsProjektantka mody, Modelka, SstudentkaLat 21::.
 
 
Ty Gevinson
Zwykli mieszkańcy
Summerboy


Wiek: 21
Zajęcie: Fotograf
Posty: 264
Wysłany: 2010-12-01, 15:44   

Owszem, był światłem, do którego ćmy, czy dziewczyny leciały, ale to nie była żadna nowość dla niego. Był tego świadom i nie ukrywał tego. Cóż, normalnie też by postawił to ciacho dziewczynie, choć ta chyba nie powinna była zbyt opychać się ciastami, skoro chce mieć dalej superfigurę, tak na wszelki wypadek. Choć z drugiej strony, chłopak znał sporo cudownych sposobów, aby takie ciastko, nawet nie jedno zrzucić, to trudne tak na prawdę nie było.
Gdy wspomniała o jakiejś ciekawostce, aż spojrzał na nią uważniej, na prawdę nie mając pojęcia co może usłyszeć z ust dziewczyny.
-Myślisz, że ja to wiem? Dostaje informację jako ostatni.-wzruszył ramionami i w sumie nie miał nic przeciwko temu, aby to nie była jego robota. Ty zdecydowanie wolał zdjęcia w studio. Plaża w zimie potrafiła być na prawdę nieprzewidywalna, choć gorzej od niego i tak miały modelki, które z reguły nie miały wtedy na sobie nawet kurtki.
_________________

Ty Gevinson, 21 lat.

* #
When I met you at the party
And I told you you were pretty
I was honestly just trying to score
 
 
Debra van Devil 
Bezbarwni
dangerous beauty


Posty: 21
Wysłany: 2010-12-01, 15:53   

Niech on już się o to nie martwi, że przytyje. Nigdy niczego sobie nie odmawiała gdyż miała dobrą przemianę materii jak i prowadziła zdrowy a raczej sportowy styl życia i to jedno ciacho jakie zje nic a nic nie pójdzie jej w boczki, ani nigdzie. Baa... ona często jadła czekoladę, wręcz ją ubóstwia. I gdyby było inaczej już byłoby widać negatywne efekty, ale nic a nic się nie zmienia w jej ciele, a raczej nic na gorsze bo na lepsze to można by się jeszcze zastanowić
-Uf, to skoro o tym nie wiesz jeszcze, to oznacza, że nasz szef znowu ma jakieś fantazje. Bo co jak co zdecydowanie nie chce się w to mieszać.. -oznajmiła z lekkim grymasem. Jakoś tak sesja w takie zimno, i to jeszcze na plaży jej nie pasowało.
Jeden z kosmków opadł jej niedbale do przodu a wzrok ciągle miała utkwiony w chłopaku.
_________________
.::Debra van DevilsProjektantka mody, Modelka, SstudentkaLat 21::.
 
 
Ty Gevinson
Zwykli mieszkańcy
Summerboy


Wiek: 21
Zajęcie: Fotograf
Posty: 264
Wysłany: 2010-12-01, 16:00   

Ty się roześmiał-To raczej świadczy o tym, że mnie tam nie będzie, a nie że twój szef ma jakieś fantazje.Poza tym, nie zapominaj, że ja zdjęcia robię nieco z doskoku, nie jestem zatrudniony-przypomniał jej, bo dziewczyna mogła mieć inne wrażenie w związku z tym, że dość często się spotykali po różnych stronach obiektywu.-Mimo wszystko nie zazdroszczę tej, która będzie w grudniu latać z tyłkiem po plaży-powiedział ze współczuciem, bo mógł się założyć, że to będzie sesja stroju kąpielowego, czy czegoś podobnego, bo morze w zimie wygląda jak nigdy indziej.
_________________

Ty Gevinson, 21 lat.

* #
When I met you at the party
And I told you you were pretty
I was honestly just trying to score
 
 
Debra van Devil 
Bezbarwni
dangerous beauty


Posty: 21
Wysłany: 2010-12-01, 16:09   

-Tak tak nie zapominam... ale jednak musisz od czasu do czasu iść z nim na jakieś układy. A ja znając go to albo wczoraj za długo spędził w jakimś nocnym barze, albo żona dała mu niezły wycisk i zaproponowała coś takiego -ta zawsze lubiła wtrącać się w pomysły sesji dla modelek-... bo jakoś dawno takie pomysły chodziły mu pogłowie -przekręciła oczami i westchnęła cicho.
-I taak dzięki... jak to będę ja to przyślę Ci kartkę ze szpitala, bo co jak co choroba murowana w taką pogodę -stwierdziła. Kosmyk jaki jej opadł na twarz założyła z ucho. Jakoś ją wkurzało to jak włosy w taki sposób nachodziły jej na twarz.
Nagle kelnerka przyniosła jej ciacho, uśmiechnęła się na jego widok i dało się słyszeć ciche mmmm.... z jej ust.
_________________
.::Debra van DevilsProjektantka mody, Modelka, SstudentkaLat 21::.
 
 
Ty Gevinson
Zwykli mieszkańcy
Summerboy


Wiek: 21
Zajęcie: Fotograf
Posty: 264
Wysłany: 2010-12-01, 16:17   

-Dostaję telefon, że mam wtedy i wtedy być. Czasem e-maila.-wzruszył ramionami, bo szczerze mówiąc, nie przepadał za tym gościem. Był mało profesjonalny według Gevinsona.-Jeśli to będziesz ty, to osobiście zaparzę ci herbatkę-zaśmiał się i popatrzył troszkę ze współczuciem na dziewczynę. Na herbatę może ewentualnie się zobowiązać. Rosołu nie zrobi i już. Nigdy nie był wielkim kucharzem, a rosołu z resztą nigdy nawet nie próbował gotować. Sam nigdy nie chorował, bo w końcu złego cholera nie bierze, co w 100% sprawdzało się w jego przypadku
_________________

Ty Gevinson, 21 lat.

* #
When I met you at the party
And I told you you were pretty
I was honestly just trying to score
 
 
Debra van Devil 
Bezbarwni
dangerous beauty


Posty: 21
Wysłany: 2010-12-01, 16:28   

-Ah i pomyśleć, że ja dalej przystaje na propozycje szefa, ale to wszystko przez to, że zna się z moim ojcem...-mruknęła pod nosem. Dumny szef, dumny ojciec z jej osoby, bo zawsze pełni swoje obowiązki, nie ma nic gorszego. - Ale coś mi się wydaje, że teraz będę musiała hardo odmówić.. bo ta Twoja herbatka nawet nie pomoże. O wiem! -wypaliła nagle. -Podeślę mu tą nową Helgę... ma niezłą twarz i figurę... -powiedziała z błyskiem w oku. Ojj jak jej już coś do głowy wpadło to już tak się stanie.
Rosół to dobry na kaca jest! Na przeziębienie czy większe choroby nie próbowałam^^ Jej zawsze mówiono, że diabli złego nie biorą.. ale co zrobić, że czasami zdarzało jej się przeziębić. Dzieckiem szczęścia nie była więc cóż.
Wzięła łyżeczkę z talerzyka i nałożyła na nią trochę ciacha, po czym wzięła ją do ust i zaczęła się delektować tą rozkoszą.
_________________
.::Debra van DevilsProjektantka mody, Modelka, SstudentkaLat 21::.
 
 
Ty Gevinson
Zwykli mieszkańcy
Summerboy


Wiek: 21
Zajęcie: Fotograf
Posty: 264
Wysłany: 2010-12-01, 16:44   

-Jeśli zna się z twoim ojcem, to powinien dawać ci najlepsze, a nie najgorsze zadania-stwierdził, choć on się tam na tajnych konszachtach nie znał. Zawsze do wszystkiego dochodził w 100% sam. No, może za pomocą "czarnych mocy", ale nie po znajomości.-Możesz podesłać, byleby cię ta Helga nie wygryzła-zaśmiał się, bo troszkę znał realia światka modelek. Niby wielkie przyjaciółki, a walczą o angaż jak lwice, gdy tylko trzeba. On nie miał nic przeciwko nowym modelkom. Część myślała, że wystarczy się z nim przespać, aby stać się kimś. To owszem, zapewniało pewien rozgłos, lecz nie ten, o który dziewczynie chodziło. To ci psikus!
_________________

Ty Gevinson, 21 lat.

* #
When I met you at the party
And I told you you were pretty
I was honestly just trying to score
 
 
Debra van Devil 
Bezbarwni
dangerous beauty


Posty: 21
Wysłany: 2010-12-01, 17:03   

-Może i tak to wygląda, ale wcale tak nie jest. Nie znasz mojego ojca. No ale mniejsza z tym, nie chce o tym gadać -mruknęła lekko. Były dwa tematy których Devils unikała jak ognia. Miłość i rodzina. A jeśli weszło się na jeden z torów tych tematów trzeba zmienić je na jakieś inne bo atmosfera może się zrobić niezbyt za ciekawa. A tego nie chcemy, prawda?
Czarnych mocy? To brzmi nazbyt dziwnie ale i piekielnie, heh.
-Wygryzła? A niech się dziewczyna stara a co! -powiedziała już rozbawiona. -Będzie ciekawie a i dostanie ode mnie możliwość wybicia się mimo, że kosztem będzie niezwykłe zimno -podsumowała i zaśmiała się lekko. Ojj niech on nie myśli, że ona nie dba o siebie. A jeśli już tutaj... ważniejsze było uniknięcie choroby niż jakiś rozgłos.
Oddanie się za sławę... niee... to u Debry by nie przeszło. Jakby już miała dawać dupy, że tak powiem to tylko tak, żeby czerpała z tego niezwykłą korzyść i przyjemność.
_________________
.::Debra van DevilsProjektantka mody, Modelka, SstudentkaLat 21::.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna

Darmowe forum phpBB by Przemo |

Toplisty
Elitarne RPG.! GRY RPG Ranking elitarnych RPG. 100 najlepszych elitarnych RPG'ów w sieci Najlepsze RPG/PBF w sieci Elita polskich RPG w sieci



Partnerzy
I
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12