Strona Główna



 


Poprzedni temat «» Następny temat
Bungalow 8
Autor Wiadomość
Audrey Hudson 
Ulubieńcy Plotkary


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 969
Wysłany: 2010-11-08, 23:20   Bungalow 8

 
 
REKLAMA 

Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 969
Wysłany: 2010-11-29, 22:47   

 
 
Audrey Hudson 
Ulubieńcy Plotkary


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 969
Wysłany: 2010-11-29, 22:47   

Weszła do klubu pewnym krokiem, od razu kierując się w stronę baru. Zajęła przy nim miejsce na wysokim stołku, uśmiechając się uroczo do barmana. Gdy odwzajemnił on już uśmiech, poprosiła go o martini z lodem. Następnie odwróciła się do niego plecami, rozglądając po klubie i szukając wzrokiem kogoś znajomego. Gdy nikogo takiego nie ujrzała, z powrotem odwróciła się na krześle, odbierając od barmana swój trunek. Upiła ze szklaneczki kilka drobnych łyków, zakładając niesamowicie długą nogę na nogę oraz zastanawiając się nad tym, kto wpadł na to, aby do środka klubu wstawić palmy. Musiała przyznać, że był to ciekawy pomysł.
_________________
Audrey Anne Hudson, 21, studentka Columbii

telefon | @ | relacje | karta | ubranie
 
 
Ty Gevinson
Zwykli mieszkańcy
Summerboy


Wiek: 21
Zajęcie: Fotograf
Posty: 264
Wysłany: 2010-11-29, 22:55   

Ciekawe co by musiało się stać, aby Ty nie spędzał wieczoru na jakiejś rozrywce. Z braku laku zawędrował do klubu, który co prawda wg niego miał nieco kiczowate wnętrze, ale z reguły tam się dobrze bawił. Jak zwykle zmierzył swoimi niebieskimi oczkami wnętrze w poszukiwaniu powodu, czy zostać, czy szukać szczęścia gdzie indziej. Dostrzegł znajomą buźkę, więc uśmiechnął się do siebie i podszedł-Cześć Maleńka-uśmiechnął się do Audrey i cmoknął ją w policzek. Oczywiście nie bawił się w jakieś grzeczności, tylko usiadł a wolnym miejscu obok.
_________________

Ty Gevinson, 21 lat.

* #
When I met you at the party
And I told you you were pretty
I was honestly just trying to score
 
 
Audrey Hudson 
Ulubieńcy Plotkary


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 969
Wysłany: 2010-11-29, 23:01   

Uśmiechnęła się promiennie na widok Ty'a, w duchu ciesząc, że nie spędzi tego wieczoru sama bądź z jakimś namolnym mężczyzną, który uparcie będzie próbował wcisnąć jej drinka na jego koszt. - Heeej. - przywitała się wesoło, celowo przedłużając samogłoskę i odstawiając jednocześnie na bar swoją szklaneczkę z martini, na której brzegu odznaczyła się jej czerwona pomadka. - Dawno cię nie widziałam. Z którą dziewczyną tym razem zaszyłeś się w sypialni? - zażartowała, lustrując go uważnie wzrokiem.
_________________
Audrey Anne Hudson, 21, studentka Columbii

telefon | @ | relacje | karta | ubranie
 
 
Ty Gevinson
Zwykli mieszkańcy
Summerboy


Wiek: 21
Zajęcie: Fotograf
Posty: 264
Wysłany: 2010-11-29, 23:05   

Faktycznie, jakiś czas się nie widzieli, co znaczyło jedynie, że wybierali obecność na różnych imprezach.-O który wieczór pytasz?-zapytał uśmiechając się szeroko, bo nigdy nie krył się, że jego życie seksualne jest bardzo rozwiązłe. W przypadku faceta nie było to nic złego. Choć szczerze mówiąc, nie zdziwiłby się, gdyby skończył jak Tiger Woods czy inny seksoholik. Tyle, że na razie mu to nie groziło, bo nie miał kogo zdradzać.-Lepiej powiedz, co ty wtedy robiłaś, aby nie paść z tęsknoty do mnie?-zapytał. Zawsze byli ze sobą blisko, choćby dlatego, że ich rodzice się od zawsze przyjaźnili, stąd widywali się ze sobą już za łebka.
_________________

Ty Gevinson, 21 lat.

* #
When I met you at the party
And I told you you were pretty
I was honestly just trying to score
 
 
Audrey Hudson 
Ulubieńcy Plotkary


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 969
Wysłany: 2010-11-29, 23:10   

Mimowolnie się zaśmiała, słysząc jego odpowiedź. - Jesteś niemożliwy. Uważaj, bo te dziewczyny, z którymi się przespałeś i nie oddzwoniłeś w końcu założą jakiś związek i cię jeszcze zaatakują, czy coś. - powiedziała ze śmiechem, kręcąc z niedowierzaniem głową. - A co ja robiłam? - powtórzyła jego pytanie, zastanawiając się dłuższą chwilę nad odpowiedzią. - Wiele rzeczy. - powiedziała w końcu, wzruszając lekko smukłymi ramionami. - Wdałam się w krótki romans z Davidem Marshallem, ale nic z tego na pewno większego nie będzie. - dodała otwarcie, wiedząc, że jemu może powiedzieć wszystko. - To wszystko. - dopowiedziała na koniec, a na jej twarz wrócił wesoły uśmieszek.
_________________
Audrey Anne Hudson, 21, studentka Columbii

telefon | @ | relacje | karta | ubranie
 
 
Ty Gevinson
Zwykli mieszkańcy
Summerboy


Wiek: 21
Zajęcie: Fotograf
Posty: 264
Wysłany: 2010-11-29, 23:17   

Roześmiał się i pokręcił głową-Nie zrobią tego. Będą się wstydziły przyznać, że dały się nabrać na moje słodkie oczka i przespały się ze mną, jak setki innych dziewczyn-powiedział, bo spotkał się już z taką opinią. Wysłuchał uważnie relacji blondynki o cudownych ustach i zapytał-Czy ten komentarz miał znaczyć, że chciałabyś, aby było inaczej?-zapytał, do końca nie wiedząc jakie były założenia światopoglądowe na temat związków blondynki. Tak, to czyniło z niego złego przyjaciela co zatuszował od razu zamówieniem dla siebie i Audrey po szklance Long Island Iced Tea.
_________________

Ty Gevinson, 21 lat.

* #
When I met you at the party
And I told you you were pretty
I was honestly just trying to score
 
 
Audrey Hudson 
Ulubieńcy Plotkary


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 969
Wysłany: 2010-11-29, 23:23   

- Jesteś pewien? Bo możesz się jeszcze zdziwić. Kobiety do wielu rzeczy są zdolne oraz nie wszystkie są takie wstydliwe. - powiedziała, uśmiechając się w dalszym ciągu uroczo. - Nie, nie chciałabym, żeby było inaczej. - odpowiedziała na jego pytanie, kiwając głową, jakby sama potwierdzała swoje własne słowa. - Dobrze jest być singlem. Zresztą, ty chyba o tym najlepiej wiesz, więc co ja będę ci tłumaczyć. - dodała rozbawionym tonem głosu.
_________________
Audrey Anne Hudson, 21, studentka Columbii

telefon | @ | relacje | karta | ubranie
 
 
Ty Gevinson
Zwykli mieszkańcy
Summerboy


Wiek: 21
Zajęcie: Fotograf
Posty: 264
Wysłany: 2010-11-29, 23:27   

-Widzę, że doskonale mi życzysz-odburknął, bo on swoje wiedział i o swoje 4 litery się wcale, a wcale nie bał. Nie widział powodu, aby było inaczej.-Tak, Audrey, ale facet to facet, a kobietka to kobietka-powiedział, co blondynka pewnie słyszała wiele razy w życiu, zwłaszcza w dzieciństwie, gdy chciała robić coś, co robił Ty. Takie już życie, kobiety mogą bez wytłumaczenia się wściekać, faceci sypiać z kimś popadnie. Sprawiedliwość na tym świecie istnieje. Nie do końca uwierzył w te jej słowa, o Davidzie, bo tylko o pewnych chłopakach wspominała, że miała z nimi mały romans, a coś z reguły było na rzeczy, że się z tego zwierzała. Jak zawsze, nie ciągnął za język, bo wiedział, że jak będzie chciała powiedzieć, to powie. A jak on będzie wydobywał wiadomości od niej na siłę, bo panienka Hudson zemści się na nim przy najbliższej okazji.
_________________

Ty Gevinson, 21 lat.

* #
When I met you at the party
And I told you you were pretty
I was honestly just trying to score
 
 
Audrey Hudson 
Ulubieńcy Plotkary


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 969
Wysłany: 2010-11-29, 23:33   

- Oooj, ja ci przecież skarbie dobrze życzę. - powiedziała z uśmiechem, przechylając lekko głowę na bok i opierając ją na dłoni, a łokieć na barze. - Tylko ostrzegam. - dodała, po czym roześmiała się, uświadamiając sobie, jak to brzmi. - Dobrze, nieważne. Zmieniamy temat. - powiedziała po chwili, przenosząc wzrok na barmana, który przyniósł ich szklaneczki z Long Island Iced Tea. - Dziękuję. - uśmiechnęła się wesoło, prostując nogi, a następnie krzyżując je w kostkach. - Wybierasz się na otwarcie tego nowego klubu? - spytała po chwili, mieszając słomką w swojej szklance.
_________________
Audrey Anne Hudson, 21, studentka Columbii

telefon | @ | relacje | karta | ubranie
 
 
Ty Gevinson
Zwykli mieszkańcy
Summerboy


Wiek: 21
Zajęcie: Fotograf
Posty: 264
Wysłany: 2010-11-29, 23:39   

Wziął swoją szklankę w dłoń i upił łyka, bo tak się zagadał z przyjaciółką, że to był jego pierwszy drink. W klubie, rzecz jasna.-Nie wiem. Chyba jakaś moja była zajmuje się listą gości, bo nie dostałem zaproszenia-zażartował, bo doskonale zdawał sobie sprawę z tego, że to kwestia dni, aż na jego tablicy korkowej w gabinecie, gdzie pracował przy komputerze, zawiśnie zaproszenie do tego nowego miejsca, gdzie kto jak kto, ale Ty musiał być. Inaczej byłoby to samobójstwem właścicieli miejsca.
_________________

Ty Gevinson, 21 lat.

* #
When I met you at the party
And I told you you were pretty
I was honestly just trying to score
 
 
Audrey Hudson 
Ulubieńcy Plotkary


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 969
Wysłany: 2010-11-29, 23:47   

Roześmiała się słysząc jego komentarz i odstawiając szklankę z powrotem na blat baru po upiciu z niej kilku łyków. - Ja też nie dostałam, a wątpię, żeby jakaś moja była zajmowała się listą gości. - powiedziała z nutką rozbawienia w głosie, zakładając kosmyk jasnych włosów za ucho. - Szczerze wątpię w to, żeby nas pominęli. Może jeszcze nie rozesłali tych zaproszeń. Na pewno nawet. - dodała, w ogóle nie przejmując się tą sprawą. Była pewna, że w jej przypadku otrzymanie zaproszenia na taką imprezę to tylko kwestia czasu. W końcu należała do "śmietanki towarzyskiej".
_________________
Audrey Anne Hudson, 21, studentka Columbii

telefon | @ | relacje | karta | ubranie
 
 
Ty Gevinson
Zwykli mieszkańcy
Summerboy


Wiek: 21
Zajęcie: Fotograf
Posty: 264
Wysłany: 2010-11-29, 23:51   

-No tak, to tylko przekonuje mnie do tego, że lada dzień nadejdą, albo-zaznaczył, że także istnieje inna opcja, choć w niej też Ty uważa siebie i Audrey za pępek świata-To miejsce to jakaś speluna, gdzie nie warto zaglądać.-Tak czy tak, Gevinson także uważał się za śmietankę towarzyską. Ba, która mogła mu się oprzeć? Nie jego wina, że matka natura obdarzyła go tym, czym obdarzyła (nie rozdrabniajmy się tu) i zawsze był w centrum zainteresowania. Czasem bo była dała mu w pysk, czasem bo dziewczyna tak się na niego zapatrzyła że weszła w filar, mimo że był podświetlony (fakt, tak kiedyś było), bardzo często oczy wszystkich były skierowane na niego a także na jego towarzyszy. Choć oczywiście Audrey nie musiała być w jego cieniu, sama była równie jasno świecącą gwiazdką Nowojorskiego światka.
_________________

Ty Gevinson, 21 lat.

* #
When I met you at the party
And I told you you were pretty
I was honestly just trying to score
 
 
Audrey Hudson 
Ulubieńcy Plotkary


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 969
Wysłany: 2010-11-30, 00:01   

- No tak. Trzeba przyznać, obie opcje są bardzo prawdopodobne. - powiedziała kiwając twierdząco głową i uśmiechając się przez cały czas delikatnie, unosząc ku górze kąciki pomalowane czerwoną szminką. - Poza tym, zastanawiałam się, czy nie zorganizować jakiegoś grupowego wyjazdu za granicę, może nawet do Europy. Co ty na to? Moglibyśmy pozwiedzać europejskie kluby i porównać do nowojorskich. - powiedziała głosem pełnym entuzjazmu. Zawsze miała mnóstwo pomysłów na najróżniejsze imprezy, przyjęcia, czy też wyjazdy, dlatego najczęściej była ich organizatorką. A co najważniejsze, do dnia dzisiejszego nic, co zostało przez nią zorganizowane, nie okazało się klapą.
_________________
Audrey Anne Hudson, 21, studentka Columbii

telefon | @ | relacje | karta | ubranie
 
 
Ty Gevinson
Zwykli mieszkańcy
Summerboy


Wiek: 21
Zajęcie: Fotograf
Posty: 264
Wysłany: 2010-11-30, 00:05   

-Cóż, nie powiem nie-choć pytanie było raczej retoryczne, odpowiedział na nie. W sumie, chciał dokończyć swojego dzieła z zaliczeniem panienki z każdego kontynentu, ale wątpił, aby blondynka zgodziła się specjalnie dla niego pojechać na Antarktydę, z załatwieniem czego miał małe problemy. Kolejną europejką nie pogardzi-Najlepiej by było tam ciepło. Nienawidzę zimy-skrzywił się, bo wtedy nie dość, że było zimno, to większość dziewczyn była poubieranych w niemal 100% i nie było kompletnie na czym oka zawiesić.
_________________

Ty Gevinson, 21 lat.

* #
When I met you at the party
And I told you you were pretty
I was honestly just trying to score
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna

Darmowe forum phpBB by Przemo |

Toplisty
Elitarne RPG.! GRY RPG Ranking elitarnych RPG. 100 najlepszych elitarnych RPG'ów w sieci Najlepsze RPG/PBF w sieci Elita polskich RPG w sieci



Partnerzy
I
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12