Strona Główna



 


Poprzedni temat «» Następny temat
York SQ Cinema
Autor Wiadomość
Audrey Hudson 
Ulubieńcy Plotkary


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 969
Wysłany: 2010-11-14, 17:32   York SQ Cinema

 
 
REKLAMA

Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 575
Wysłany: 2011-01-13, 23:48   

 
 
Victor Neithar


Wiek: 35
Zajęcie: Wykładowca na CU
Posty: 575
Wysłany: 2011-01-13, 23:48   

Nawet komuś takiemu jak Victor coś się od życia należało. W tym przypadku był to wypad do kina. Co prawda początkowa wersja była taka, że pójdzie razem z żoną, stąd dwa bilety, które trzymał w dłoni. Niestety, praca zmusiła ją do zrezygnowania z tego pomysłu, ale Maria namówiła męża, żeby wybrał się na seans sam. Początkowo, jako przykładny małżonek, nieco oponował, ale zgodził się i w tej chwili stał spokojnie w kolejce po popcorn, zastanawiając się czy film, który chcieli od jakiegoś czasu obejrzeć, okaże się naprawdę tak wielką klapą, jak oceniają krytycy filmowi.
_________________
Victor Neithar :: 35 lat :: Wykładowca socjologii Kultury

Relationships :: Phone :: Car :: email
 
 
Sasha McLaren 
Elita NY
cherry bomb


Wiek: 21
Zajęcie: studentka/stażystka w Elle
Posty: 1406
Wysłany: 2011-01-13, 23:58   

Sasha potrzebowała odizolowania od ludzi. Dlatego po wizycie w muzeum, postanowiła się jeszcze bardziej ukulturalnić i poszła do kina. Co prawda to było komercyjne kino, komercyjny film. Mimo to, dziewczyna nie zamierzała kupować coli ani popkornu, ale butelkę wody, w razie gdyby była spragniona. Usiadła na jednym z foteli, czekając aż jej seans się rozpocznie.
_________________
Sasha McLaren, 21 lat,
studentka Columbii i stażystka w Elle




call me e-mail me tweet me look at me

You are, who you wear it's true
A girl's just as hot as the shoes she choose
 
 
Victor Neithar


Wiek: 35
Zajęcie: Wykładowca na CU
Posty: 575
Wysłany: 2011-01-14, 00:04   

Vic nie wyobrażał sobie oglądania filmu bez popcornu i coli do popicia, więc grzecznie stał w swojej kolejce, a później podał bileterce świstek i wszedł na salę, powoli kierując się w stronę swojego miejsca i pilnując, żeby nie wysypać dużego pudła popcornu. Szczęśliwy dotarł na miejsce i jeszcze nim usiadł, spojrzał kto będzie mu sąsiadował podczas seansu i uśmiechnął się na widok Sashy.
- Znowu pani? - zapytał odruchowo, co mogło się wydawać nieco nieuprzejme, ale nie miał takiego celu. - Zaczynam się czuć prześladowany przez moich studentów.
_________________
Victor Neithar :: 35 lat :: Wykładowca socjologii Kultury

Relationships :: Phone :: Car :: email
 
 
Sasha McLaren 
Elita NY
cherry bomb


Wiek: 21
Zajęcie: studentka/stażystka w Elle
Posty: 1406
Wysłany: 2011-01-14, 00:07   

Gdy usłyszała kogoś, spojrzała na swojego sąsiada.-To ciekawe, bo właśnie chciałam się pana o to samo spytać-powiedziała dość łagodnie, jeśli chodzi o jej nastrój i ten komentarz, który mogła odebrać na różne sposoby. Już chciała się zapytać o to, czemu po raz kolejny jest sam, ale nie chciała zabrzmieć niegrzecznie. W końcu będą musieli się znosić przez następne jakieś 2 godziny.
_________________
Sasha McLaren, 21 lat,
studentka Columbii i stażystka w Elle




call me e-mail me tweet me look at me

You are, who you wear it's true
A girl's just as hot as the shoes she choose
 
 
Victor Neithar


Wiek: 35
Zajęcie: Wykładowca na CU
Posty: 575
Wysłany: 2011-01-14, 00:15   

Usiadł na swoim miejscu i odstawił colę, zostawiając na kolanach popcorn i częstując nim Sashę.
- No cóż, zaczniemy się martwić jeśli któreś z nas spotka drugie w swoim mieszkaniu - powiedział z uśmiechem, bo wtedy dopiero byłoby to zaskoczenie. Kino to kino, mógł tu spotkać kogokolwiek, padło akurat na Sashę, bywa.
_________________
Victor Neithar :: 35 lat :: Wykładowca socjologii Kultury

Relationships :: Phone :: Car :: email
 
 
Sasha McLaren 
Elita NY
cherry bomb


Wiek: 21
Zajęcie: studentka/stażystka w Elle
Posty: 1406
Wysłany: 2011-01-14, 00:20   

Pokręciła głowę, jako że nie chciała popkornu.-No tak, to dopiero byłoby coś dziwnego...-uśmiechnęła się, ściągając szalik z szyi, bo zaczęło się robić nieco gorąco.Oczywiście, że to było kino, miejsce publiczne, gdzie każdy mógł się znaleźć, ale ich dość częste spotkania w ostatnim czasie, a teraz na dodatek miejsca obok siebie. Nieważne.-koneser hollywoodzkich szmir?-zapytała odrobinie ironicznie. To, że się źle wypowiedziała o filmie odnosiło się przecież także do niej, bo też zapłaciła, aby go obejrzeć.
_________________
Sasha McLaren, 21 lat,
studentka Columbii i stażystka w Elle




call me e-mail me tweet me look at me

You are, who you wear it's true
A girl's just as hot as the shoes she choose
 
 
Victor Neithar


Wiek: 35
Zajęcie: Wykładowca na CU
Posty: 575
Wysłany: 2011-01-14, 00:25   

On już dawno się rozebrał, więc na nadmiar ciepła narzekać zdecydowanie nie mógł, w końcu nie był grubo ubrany.
- Niekoniecznie - odpowiedział z uśmiechem. - Uzna mnie pani za dziwadło, ale chodzę do kina na każdy film, który został zmieszany z błotem przez krytyków. Wolę przekonać się o czymś na własne oczy, niż z góry zakładać, że film mi się nie spodoba, bo ktoś tak mówi.
Naprawdę tak robił, co nie znaczy, że oglądał wyłącznie takie filmy, skąd. W domu miał pokaźną kolekcję filmów dvd, która ciągle się powiększała, a półkę zasypywały w większość bardzo dobre wytwory kinematografii.
_________________
Victor Neithar :: 35 lat :: Wykładowca socjologii Kultury

Relationships :: Phone :: Car :: email
 
 
Sasha McLaren 
Elita NY
cherry bomb


Wiek: 21
Zajęcie: studentka/stażystka w Elle
Posty: 1406
Wysłany: 2011-01-14, 00:30   

Sasha się roześmiała-Trafił pan w dziesiątkę. Faktycznie mam pana za dziwadło-powiedziała z rozbrajającą szczerością. Oczywiście żartowała, bo czasem też była ciekawa dlaczego krytycy mieli takie a nie inne zdanie o filmie, skoro trailer wyglądał na ciekaw, zabawny.Światło zaczęło się powoli ściemniać, co znaczy, że pora na długi i nudny seans reklam.
_________________
Sasha McLaren, 21 lat,
studentka Columbii i stażystka w Elle




call me e-mail me tweet me look at me

You are, who you wear it's true
A girl's just as hot as the shoes she choose
 
 
Victor Neithar


Wiek: 35
Zajęcie: Wykładowca na CU
Posty: 575
Wysłany: 2011-01-14, 00:35   

- Co nie zmienia faktu, że to od tego dziwadła zależy czy zda pani kolokwium - zauważył chytrze i uśmiechnął się. - A właśnie, moje rady co do profesora Hewsona, przydały się na coś?
Victor też był ciekaw, a w kinie mógłby siedzieć i siedzieć. Z tą różnicą, że zwykle miał przy sobie żonę, z którą komentował głupie sceny, i w którą żartobliwie rzucał popcornem, zachowując się jak dziecko, kiedy się wyśmiewała ze skupienia z jakim oglądał ten głupi film, jak zwykła mawiać.
_________________
Victor Neithar :: 35 lat :: Wykładowca socjologii Kultury

Relationships :: Phone :: Car :: email
 
 
Sasha McLaren 
Elita NY
cherry bomb


Wiek: 21
Zajęcie: studentka/stażystka w Elle
Posty: 1406
Wysłany: 2011-01-14, 00:41   

-To było poniżej pasa!-powiedziała marszcząc nosek. -Zyskam jakiegoś plusika, gdy powiem, że też często oglądam skrytykowane filmy, a co więcej, często one mi się podobają?-zaśmiała się, jakby fakt, że jest tak samo dziwna jak jej towarzysz miał cokolwiek zmienić.-Nie dostaliśmy jeszcze wyników, ale faktycznie, materiał był z innych książek. Rozumiem, że to tylko takie dyskretne przypomnienie, że powinnam podziękować za tą cenną radę-stwierdziła-Ma pan rację, dziękuję za radę, teraz nie pozbędzie się mnie-dodała uśmiechając się szeroko, starając się zabrzmieć jak najbardziej pogodnie.
_________________
Sasha McLaren, 21 lat,
studentka Columbii i stażystka w Elle




call me e-mail me tweet me look at me

You are, who you wear it's true
A girl's just as hot as the shoes she choose
 
 
Victor Neithar


Wiek: 35
Zajęcie: Wykładowca na CU
Posty: 575
Wysłany: 2011-01-14, 00:49   

- Wtedy każę pani zrobić dodatkową pracę, bo robi mi pani konkurencję. Na razie udam, że tego nie słyszałem - powiedział żartobliwie, zajadając się popcornem i popijając go colą, w czasie kiedy na dużym ekranie pojawiła się kolejna reklama, którą niektórzy widzowie skomentowali śmiechem. - O nie, teraz już wiem czemu ciągle panią spotykam, oczekuje pani rady do następnego kolokwium!
_________________
Victor Neithar :: 35 lat :: Wykładowca socjologii Kultury

Relationships :: Phone :: Car :: email
 
 
Sasha McLaren 
Elita NY
cherry bomb


Wiek: 21
Zajęcie: studentka/stażystka w Elle
Posty: 1406
Wysłany: 2011-01-14, 00:53   

-Jakby był pan łaskaw podać pytania, najlepiej z odpowiedziami...-zaśmiała się. Ciekawe, czy mężczyzna był świadomy, że następne zaliczenie Sasha ma właśnie u niego, a jak na złość niewiele ruszyła materiał. Trochę irytował ją fakt, że miała tyle książek do przeczytania i tyle teoretycznej wiedzy do zapamiętania. Ona chciała się wyżywać twórczo.-Proszę udawać dalej, ja na nadmiar wolnego czasu, w trakcie którego mogę sobie chodzić do kina na niezbyt ambitne filmy nie mam-zaśmiała się.
_________________
Sasha McLaren, 21 lat,
studentka Columbii i stażystka w Elle




call me e-mail me tweet me look at me

You are, who you wear it's true
A girl's just as hot as the shoes she choose
 
 
Victor Neithar


Wiek: 35
Zajęcie: Wykładowca na CU
Posty: 575
Wysłany: 2011-01-14, 00:58   

- Oczywiście, że mogę to zrobić. Jednak zdążę zmienić pytania, więc na nic się pani to zda. - Nie, nie zdawał sobie sprawy z tego, że studentka, której imienia nadal nie kojarzył, miała u niego niedługo zaliczenie. Nie miał głowy do takich rzeczy, co zrobić. I spokojnie, Sasha wyżyje się twórczo... nie, ona nie wyżyje się twórczo na studiach. - Mam nadzieję, że to moja zasługa. Zbyt dużo materiału do nauki? - zapytał niewinnie i uniósł kąciki ust.
_________________
Victor Neithar :: 35 lat :: Wykładowca socjologii Kultury

Relationships :: Phone :: Car :: email
 
 
Sasha McLaren 
Elita NY
cherry bomb


Wiek: 21
Zajęcie: studentka/stażystka w Elle
Posty: 1406
Wysłany: 2011-01-14, 01:03   

-Nigdy nie rozumiałam skąd u nauczycieli i wykładowców tyle sadyzmu-mruknęła niezadowolona. To pytanie mogło się odnosić zarówno do pierwszej jak i drugiej części wypowiedzi mężczyzny.-Oczywiście, że tak. Uczę się pilnie od soboty, do niedzieli.. To jest, od niedzieli do soboty-Zażartowała.
_________________
Sasha McLaren, 21 lat,
studentka Columbii i stażystka w Elle




call me e-mail me tweet me look at me

You are, who you wear it's true
A girl's just as hot as the shoes she choose
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna

Darmowe forum phpBB by Przemo |

Toplisty
Elitarne RPG.! GRY RPG Ranking elitarnych RPG. 100 najlepszych elitarnych RPG'ów w sieci Najlepsze RPG/PBF w sieci Elita polskich RPG w sieci



Partnerzy
I
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13