Strona Główna



 


Poprzedni temat «» Następny temat
Sala balowa
Autor Wiadomość
Nessa Sparks 
Bezbarwni
Jak nazywać miłość


Wiek: 20
Zajęcie: studentka dziennikarstwa
Posty: 94
Wysłany: 2010-12-18, 00:05   

Och, była, potańczyła, ale towarzystwo jakoś szybko poupadało- to w czyjeś ramiona, to na kolana, to wpadło do łazienki. A jej jakoś nieprędko było do żadnego z tych miejsc (aczkolwiek czyjes ramiona nie brzmią źle, tylko odpowiednich kandydatów brak). Zeszła więc nieco chwiejnym krokiem z parkietu (umówmy się, że to zawroty głowy spowodowane tańcem, dobrze?) i stanęła gdzieś z boku. Kelnera poprosiła o szklankę wody, która może otrzeźwiłaby ją jakkolwiek. Czekając na zamówienie zabrała się do rozglądania się po sali. Po co? Szukała księcia na białym rumaku? Przyjaciela? Wroga, żeby się troche pokłócić? Nie wiedziała. Sięgnęła do torebki przewieszonej przez ramię, by wyciągnąć z niej błyszczyk- jeden gest i już jej wargi błyszczały się na malinowo. Kuszące.
_________________
Ness Sparks, 20 lat, studentka dziennikarstwa



telefony w mojej głowie & tu mój raj&her clothes

I wanna hurt you just to hear you screaming my name
 
 
REKLAMA
boska komedia

Wiek: 20
Zajęcie: studentka dziennikarstwa
Posty: 332
Wysłany: 2010-12-18, 00:15   

 
 
Keith Blackwell
Ulubieńcy Plotkary
boska komedia


Wiek: 23
Zajęcie: bs.
Posty: 332
Wysłany: 2010-12-18, 00:15   

Dobra, w sumie nie powinien był tego robić, zważywszy na to, że ledwo Sashę znał, a poza tym, jak już wspomniałam, był napierdolony jak szpadel. Ale właśnie głównie przez ten drugi powód - plus to, że dziewczyna bardzo mu się podobała, i przy okazji miała ślicznie pachnące perfumy, które gdy tylko się zbliżyła dotarły subtelnie do jego nozdrzy - zanim blondynka zdążyła się oddalić przyciągnął ją do siebie za nadgarstki i nie zastanawiając się zbytnio pocałował ją. Miał tylko nadzieję, że nie dostanie za to w twarz, albo w kroczę, czy gdzieś. Jak ktoś mądry kiedyś powiedział, bez ryzyka nie ma zabawy.
_________________
Keith Blackwell, 23, student, call me or text me.

he thinks too much, such men are dangerous.
 
 
Sasha McLaren 
Elita NY
cherry bomb


Wiek: 21
Zajęcie: studentka/stażystka w Elle
Posty: 1406
Wysłany: 2010-12-18, 00:20   

Gdyby Keith nie był Keithem, mógłby dostać w twarz. Krocza chłopaków z reguły oszczędzała. Choć taki pocałunek z pijanym mężczyzną, który przed momentem kogoś przeleciał i tym kimś nie była ona sama nie był w jej stylu, kompletnie. Teraz jednak nie oparła się i delikatnie odwzajemniła ten pocałunek, jednak nie na długo. Oderwała się od jego słodkich ust i przyglądała mu się nieco skonsternowanym wzrokiem, nie mając pojęcia co to miało być.
_________________
Sasha McLaren, 21 lat,
studentka Columbii i stażystka w Elle




call me e-mail me tweet me look at me

You are, who you wear it's true
A girl's just as hot as the shoes she choose
 
 
James Black 
Bezbarwni


Posty: 121
Wysłany: 2010-12-18, 00:21   

Black dopiero co wrócił do miasta, od razu musiał pokazać się na jakiejś imprezie, oczywiście. Doszły go słuchy, że dzieje się tu coś oficjalnego, tak więc postanowił tu dotrzeć, oczywiście uprzednio spotkał się z jakimiś dawnymi kumplami i teraz był już w wstanie lekko nietrzeźwym, delikatnie mówiąc. Ale i tak wyglądał niezwykle seksownie, cały ubrany w czerni. Ciemną koszulę miał rozpiętą o kilka guzików za dużo, a niezawiązany krawat luźno wisiał na szyi. Na jego twarzy gościł ten nieziemski, łobuzerski uśmiech, w dłoni już spoczywała szklaneczka z whiskey, którą zwinął pierwszemu lepszemu kelnerowi, który przechodził obok, a niebieskie oczy przesuwały się powoli po ludziach, w poszukiwaniu starych znajomych, lub nowych koleżanek.
_________________

James Black, student, 22, call me, @

Living easy, living free
 
 
Nessa Sparks 
Bezbarwni
Jak nazywać miłość


Wiek: 20
Zajęcie: studentka dziennikarstwa
Posty: 94
Wysłany: 2010-12-18, 00:28   

W pierwszej chwili jej spojrzenie natknęło się na Keitha, który swym zwyczajem obściskiwał się z jakąś dziewczyną. Przynajmniej miał gust, to musiała mu przyznać. Wyhaczyła gdzieś w tłumie kelnera, który wirował pomiędzy ludźmi, by donieść jej wodę. Ale potem rzuciła krótkie spojrzenie na drzwi wejściowe i...
- Cholera.- mruknęła do siebie, nerwowo uciekając wzrokiem na podłogę. Pieprzony, zidiociały, kompletnie nie na miejscu... JAMES. O zgrozo. W tak zwanym międzyczasie podszedł do niej kelner, niosąc na tacy zamówioną szklankę wody, a obok szklankę Jacka Danielsa. Orzechowe oczy chwilę wpatrywały się w naczynia.
- Ja jednak wezmę whiskey- powiedziała i nim facet zdążył zareagować, porwała alkohol. Od razu upiła dwa duże łyki, starając się odgonić z myśli Jamesa. Cholera, cholera, niech to szlag!
_________________
Ness Sparks, 20 lat, studentka dziennikarstwa



telefony w mojej głowie & tu mój raj&her clothes

I wanna hurt you just to hear you screaming my name
 
 
Keith Blackwell
Ulubieńcy Plotkary
boska komedia


Wiek: 23
Zajęcie: bs.
Posty: 332
Wysłany: 2010-12-18, 00:31   

Nie pozwolił jej się oderwać zbyt daleko, co najwyżej na parę centymetrów, obejmując ją w talii. To było raczej machinalne, nie za bardzo teraz myślał, a już w szczególności nie zastanawiał się precyzyjnie nad swoimi czynami. Odwzajemnił spojrzenie Sashy wpatrując się w jej tęczówki swoimi, chłodno zielonymi, teraz nieco rozkojarzonymi. Co to miało być? Dla Keitha był to zapewne kolejny pocałunek, tylko że po pijaku, za to przyjemny i słodki. A czym był dla dziewczyny, to już jej własna sprawa.
_________________
Keith Blackwell, 23, student, call me or text me.

he thinks too much, such men are dangerous.
 
 
Sasha McLaren 
Elita NY
cherry bomb


Wiek: 21
Zajęcie: studentka/stażystka w Elle
Posty: 1406
Wysłany: 2010-12-18, 00:36   

Sashy właśnie to najbardziej przeszkadzało, że wszystko co chłopak robił, robił instynktownie, bo sądząc po jego oddechu trochę w siebie wlał. Już mniej by to jej przeszkadzało, gdyby pocałował ją na trzeźwo, choć teraz mogła być świadoma, że na prawdę chce się z nią przespać. W końcu to co się robi po pijaku, robi się szczerze, bo nie można udawać. -Będziemy tu tak stać, hm?-zapytała może nieco dwuznacznie, lecz co zrobić, nie udało jej się sformułować zdania w bardziej sensowny sposób.
_________________
Sasha McLaren, 21 lat,
studentka Columbii i stażystka w Elle




call me e-mail me tweet me look at me

You are, who you wear it's true
A girl's just as hot as the shoes she choose
 
 
James Black 
Bezbarwni


Posty: 121
Wysłany: 2010-12-18, 00:44   

W końcu jego niebieskie oczy trafiły na doskonale znaną mu osobę. Oj tak, tak wszędzie by ją rozpoznał i oczywiście nie nie mógł obmówić jej swojego towarzystwa w tak piękny wieczór, szczególnie, że widocznie się nieco zdenerwowała, no i stała sama, jakoś na uboczu, a Black był przecież gentlemanem, czy kimś takim. Tak więc dopił swoje whiskey i, po drodze wymieniając u kelnera szklaneczkę na pełną, podszedł do dziewczyny ze swoim firmowym uśmieszkiem na ustach.
- Kogo moje oczy widzą - powiedział, gdy znalazł się tuż obok niej. - Witaj, Ness. Dawno się nie widzieliśmy, prawda ? - rzuciła niby od niechcenia, uważnie jej się przyglądając.
_________________

James Black, student, 22, call me, @

Living easy, living free
 
 
Keith Blackwell
Ulubieńcy Plotkary
boska komedia


Wiek: 23
Zajęcie: bs.
Posty: 332
Wysłany: 2010-12-18, 00:45   

- Możemy też postać w toalecie za mną. - powiedział, a że był pijany, nie zabrzmiało to jakoś bezczelnie, czy arogancko, ale właśnie szczerze. - Albo niekoniecznie postać. - dodał, jakby przemyślał sobie w głowie fakt, że z dziewczyną o urodzie Sashy można w toalecie robić dużo ciekawsze rzeczy, niż stać. W gruncie rzeczy, to, że chciał przespać się z dziewczyną można było wywnioskować również kiedy był trzeźwy, bo Keith zazwyczaj nie zawracał sobie głowy dziewczynami, z którymi nie miał związanych żadnych nie do końca grzecznych planów.
_________________
Keith Blackwell, 23, student, call me or text me.

he thinks too much, such men are dangerous.
 
 
Nessa Sparks 
Bezbarwni
Jak nazywać miłość


Wiek: 20
Zajęcie: studentka dziennikarstwa
Posty: 94
Wysłany: 2010-12-18, 00:48   

W myślach odliczyła do dziesięciu, starając się opanować. Musisz być silna, nie dasz sobą pomiatać, tak? Jasne.
- Strasznie dawno Black. Prawie zaczęłam tęsknić- odpowiedziała, a jej jedwabisty głos aż ociekał ironią. Coś jej się przewróciło w żołądku, ale postanowiła te pieprzone motylki zalać kolejnym łykiem alkoholu. Kilka kropel zostało na ustach, toteż oblizała wargi- a dopiero potem zdała sobie sprawę z tego, jak to mogło wyglądać. Nieważne. Dobrze, ze miała makijaż, bo inaczej widać by było rumieńce, a tego bysmy nie chcieli.
_________________
Ness Sparks, 20 lat, studentka dziennikarstwa



telefony w mojej głowie & tu mój raj&her clothes

I wanna hurt you just to hear you screaming my name
 
 
James Black 
Bezbarwni


Posty: 121
Wysłany: 2010-12-18, 00:53   

- Domyślam się. I nie wiem czy to Cię zmartwi, czy może pocieszy, ale nie byłaś w tej tęsknocie osamotniona, wiele innych dziewcząt też miało ten problem - powiedział jak zwykle zupełnie nie skromnie, świetnie się przy tym bawić i podziwiając się nawiasem, że takie długie zdania potrafił jeszcze składać, i że język mu się nie plątał. Nawet jak Nes, nie ważne czy świadomie, czy nie świadomie go kusiła. Tak, tak. Jimm to bardzo wrażliwy na piękno mężczyzna, więc łatwo dawał się skusić. - Ale możecie odetchnąć z ulgą, wróciłem na dłużej.
_________________

James Black, student, 22, call me, @

Living easy, living free
 
 
Sasha McLaren 
Elita NY
cherry bomb


Wiek: 21
Zajęcie: studentka/stażystka w Elle
Posty: 1406
Wysłany: 2010-12-18, 00:58   

Wiadomo, Sasha nie łudziła się, że Keith zobi wyjątek dla niej i nie będzie się chciał z nią po prostu przespać. Gdy był trzeźwy, mogła podejrzewać go, lecz tego nie robiła.-A coś się tak do tej toalety przywiązał?-zapytała z lekkim rozbawieniem-.-Bardziej miałam na myśli, że może byśmy skoczyli do ciebie..-powiedziała niepewnie. Oczywiście blondynka nie miała zamiaru uprawiać z nim seksu ani tu, w łazience, ani w żadnym miejscu jego domu. Jeszcze mu nie stanie i chłopak będzie miał traumę na całe życie. Sasha bardziej myślała, aby go ululać do snu, jak jest taki napruty.
_________________
Sasha McLaren, 21 lat,
studentka Columbii i stażystka w Elle




call me e-mail me tweet me look at me

You are, who you wear it's true
A girl's just as hot as the shoes she choose
 
 
Nessa Sparks 
Bezbarwni
Jak nazywać miłość


Wiek: 20
Zajęcie: studentka dziennikarstwa
Posty: 94
Wysłany: 2010-12-18, 01:01   

- Świetnie.- mruknęła ponuro pod nosem, uciekając spojrzeniem w bok. No to pięknie, teraz ją będzie nękać regularnie. Cholera jasna, nie była pierwszą lepszą, musiała to udowodnić! Nie tyle jemu, co sobie. Upiła kolejny łyk whiskey i to zdecydowanie nie był dobry pomysł. Oho, świat się kręci.
- Dlaczego więc nie zaszczycasz swoją obecnością innych dziewcząt, jak domniemam bardziej oddanych fanek? Tylko gnębisz mnie?-spytała, po czym zamrugała kilkakrotnie. Naprawde zaczynała być mocno wstawiona.
_________________
Ness Sparks, 20 lat, studentka dziennikarstwa



telefony w mojej głowie & tu mój raj&her clothes

I wanna hurt you just to hear you screaming my name
 
 
James Black 
Bezbarwni


Posty: 121
Wysłany: 2010-12-18, 01:06   

- Właśnie dlatego - odpowiedział, jakby dziewczyna właśnie odkryła co najmniej Australię. - Im nie trzeba uświadamiać jak bardzo na mnie lecą, bo same się do tego przyznają, a Ty natomiast próbujesz udawać, że tak nie jest - wytłumaczył jakże mądrze. Albo coś mu się pieprzyło, albo otrzeźwiał, albo miał coraz mocniejszą głowę, bo mimo tych ogromnej ilości alkoholu spożytego tego wieczora oraz wypalonych skrętów gadał całkiem do rzeczy. A może po prostu fakt, że wkurzanie panny Sparks było dla niego taką świetną zabawą, że przychodziło mu zupełnie naturalnie i odruchowo. Albo jeszcze coś innego, ale to za ciężkie, żeby to teraz rozkminiać. Z resztą mało ważne.
_________________

James Black, student, 22, call me, @

Living easy, living free
 
 
Nessa Sparks 
Bezbarwni
Jak nazywać miłość


Wiek: 20
Zajęcie: studentka dziennikarstwa
Posty: 94
Wysłany: 2010-12-18, 01:11   

Syknęła jak rozjuszona kotka, obracając się w jego stronę i patrząc na niego ze złością. Wydawało się, że zaraz go zamrozi tym spojrzeniem.
- Do Ciebie po prostu nie może dotrzeć, że NIE jesteś Adonisem.- odpowiedziała warkliwie. Nie, nie, nie, dlaczego on MUSIAŁ mieć rację w tym jednym względzie?!
- Nie cierpię Cię- dodała jeszcze, żeby nie było. Następnie przystawiła brzeg szklanki do warg i wlała w siebie pozostałość whiskey; nie było tego mało. Gdy naczynie zostało opróżnione, drgnęła niebezpiecznie, jakby się miała przewrócić. Nie stało się tak, w miarę skoordynowanym gestem odstawiła szklankę na jakąś tacę, a potem była gotowa odpowiedzieć na jego spojrzenie. Jezu, ale jutro będzie miała kaca.
_________________
Ness Sparks, 20 lat, studentka dziennikarstwa



telefony w mojej głowie & tu mój raj&her clothes

I wanna hurt you just to hear you screaming my name
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna

Darmowe forum phpBB by Przemo |

Toplisty
Elitarne RPG.! GRY RPG Ranking elitarnych RPG. 100 najlepszych elitarnych RPG'ów w sieci Najlepsze RPG/PBF w sieci Elita polskich RPG w sieci



Partnerzy
I
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11