Strona Główna



 


Poprzedni temat «» Następny temat
Konditorei Coffee
Autor Wiadomość
Audrey Hudson 
Ulubieńcy Plotkary


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 969
Wysłany: 2010-12-15, 22:27   Konditorei Coffee

_________________
Audrey Anne Hudson, 21, studentka Columbii

telefon | @ | relacje | karta | ubranie
 
 
REKLAMA
Summerboy

Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 264
Wysłany: 2010-12-23, 18:20   

 
 
Ty Gevinson
Zwykli mieszkańcy
Summerboy


Wiek: 21
Zajęcie: Fotograf
Posty: 264
Wysłany: 2010-12-23, 18:20   

Weszli do kawiarni, na to wino, na które skusiła się Audrey. Pomógł dziewczynie zdjąć kurtkę, po czym sam się rozebrał. Był nieco zmarznięty, bo nie myślał o takich rzeczach jak szalik itp. Zamówił dwie porcje grzanego wina u kelnerki, która podeszła do nich chwilę po tym, jak zajęli miejsca przy jednym ze stolików.
_________________

Ty Gevinson, 21 lat.

* #
When I met you at the party
And I told you you were pretty
I was honestly just trying to score
 
 
Audrey Hudson 
Ulubieńcy Plotkary


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 969
Wysłany: 2010-12-23, 18:53   

- Ale tu... inaczej, niż w Nowym Jorku. - powiedziała rozglądając się dookoła i pocierając dłońmi ramiona, chcąc je w ten sposób choć trochę rozgrzać. Choć do Sun Valley przyjeżdżała regularnie co roku, nadal nie mogła się przyzwyczaić do tego, jak tu wszystko wyglądało. A szczególnie do tak częstych opadów śniegu i dającego w kość mrozu. Mimowolnie na myśl przyszła jej Sasha, która przecież pochodziła ze słonecznej Kalifornii i na pewno musiała umierać tutaj z zimna. A przynajmniej tak Audrey przypuszczała, ponieważ nie miała pojęcia, co w chwili obecnej robiła jej przyjaciółka. - I zimnoooo. - dodała, celowo przedłużając samogłoskę na końcu wyrazu, uśmiechając się delikatnie do chłopaka.
_________________
Audrey Anne Hudson, 21, studentka Columbii

telefon | @ | relacje | karta | ubranie
 
 
Ty Gevinson
Zwykli mieszkańcy
Summerboy


Wiek: 21
Zajęcie: Fotograf
Posty: 264
Wysłany: 2010-12-23, 18:56   

Chłopak uśmiechnął się. -Możesz usiąść tu, to cię przytulę-stwierdził, bo oboje siedzieli na różnych małych kanapach przy kwadratowym stoliku-Zdecydowanie inaczej niż w Nowym Jorku, kilka dni można przeżyć-stwierdził, bo długo bez klubów, starbucksa, korków i Central Parku by nie przeżył, taki już z niego miastowy chłopak był.
_________________

Ty Gevinson, 21 lat.

* #
When I met you at the party
And I told you you were pretty
I was honestly just trying to score
 
 
Audrey Hudson 
Ulubieńcy Plotkary


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 969
Wysłany: 2010-12-25, 16:42   

Uśmiechnęła się delikatnie, wstając z kanapy i przechodząc na drugą stronę stolika, do Ty'a, wystarczająco zachęcona słowami, że ją przytuli. Oczywiście kierowała się jedynie tym, że dzięki temu będzie jej cieplej, nic więcej. - Kilka może i tak, ale nie dłużej. - przyznała. Pod tym względem niewiele się różniła od przyjaciela, ona także nie przeżyłaby bez kilku swoich ulubionych miejsc znajdujących się w Nowym Jorku, a między innymi sklepów. - Masz już jakieś plany na sylwestra? - spytała po chwili, ponieważ jakby nie patrzeć, 31 grudnia zbliżał się wielkimi krokami, a razem z nim nowy rok.
_________________
Audrey Anne Hudson, 21, studentka Columbii

telefon | @ | relacje | karta | ubranie
 
 
Ty Gevinson
Zwykli mieszkańcy
Summerboy


Wiek: 21
Zajęcie: Fotograf
Posty: 264
Wysłany: 2010-12-25, 17:13   

Objął dziewczynę ramieniem, pozwalając się jej wygodnie umościć-Nie wiem, słyszałem o kilku imprezach, ale czekam na coś spektakularnego-stwierdził, bo domówki czy imprezy w klubach lubił, ale w sylwestra można było się na prawdę zabawić w trochę innym stylu niż zazwyczaj. Kelnerka przyniosła im dwa kubki z parującym płynem, więc chłopak nachylił się i podał blondynce jeden, drugi chwytając dla siebie.
_________________

Ty Gevinson, 21 lat.

* #
When I met you at the party
And I told you you were pretty
I was honestly just trying to score
 
 
Audrey Hudson 
Ulubieńcy Plotkary


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 969
Wysłany: 2010-12-25, 17:17   

Wtuliła się w niego wygodnie, po czym odebrała z jego dłoni parujący kubek, kiwając twierdząco głową. Miała na ten temat takie samo zdanie, jak on. - Masz rację. Może po powrocie do NY okaże się, że ktoś organizuje coś naprawdę ciekawego, ponieważ obecnie to o niczym takim nie słyszałam. - przyznała, a następnie zaczęła powoli dmuchać w swój kubek, chcąc choć odrobinę ochłodzić wino, aby nadawało się już do picia, a Aud nie miała ochoty poparzyć sobie po raz setny języka.
_________________
Audrey Anne Hudson, 21, studentka Columbii

telefon | @ | relacje | karta | ubranie
 
 
Ty Gevinson
Zwykli mieszkańcy
Summerboy


Wiek: 21
Zajęcie: Fotograf
Posty: 264
Wysłany: 2010-12-25, 17:22   

Spokojnie, to nie wrzątek przecież ;D-Dokładnie. Coś nasza elita opuszcza się w robieniu imprez-powiedział rozbawiony, bo kiedyś już we wrześniu było głośno o świętowaniu Nowego Roku. Prawda też była taka, że sporo osób wyjechało za miasto aby studiować, więc może tu leży problem.
_________________

Ty Gevinson, 21 lat.

* #
When I met you at the party
And I told you you were pretty
I was honestly just trying to score
 
 
Audrey Hudson 
Ulubieńcy Plotkary


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 969
Wysłany: 2010-12-25, 17:25   

Pff, nie pouczaj ty mnie tu. - A kiedy wracasz do Nowego Jorku? - spytała po chwili, zastanawiając się nad tym, jak ona odpowiedziałaby na to pytanie. Póki co nie miała okazji o tym pomyśleć. Z tego co wiedziała, wszyscy jeszcze byli w SV, a więc i ona nie planowała powrotu, ale w końcu niedługo zaczyna się styczeń, a razem z nim szkoła, i tak dalej... - Swoją drogą, jeszcze ani razu w tę zimę nie miałam okazji pozjeżdżać na nartach. - dodała ze śmiechem, odgarniając do tyłu jasne włosy, które co chwilę zasłaniały jakąś część jej twarzy.
_________________
Audrey Anne Hudson, 21, studentka Columbii

telefon | @ | relacje | karta | ubranie
 
 
Ty Gevinson
Zwykli mieszkańcy
Summerboy


Wiek: 21
Zajęcie: Fotograf
Posty: 264
Wysłany: 2010-12-25, 17:31   

-Jutro, muszę jeszcze coś zrobić przed Sylwestrem-stwierdził, a widać było, że nie jest z tego faktu zachwycony.-Ja też nie, lecz nie przeszkadza mi to zbytnio-wzruszył ramionami, bo nigdy wielkim fanem sportów zimowych nie był. Może, gdyby byli tu dłużej i było mniej osób, z którymi w domku można było się zabawić...-Zmarzluchu, jesteś pewna, że tęsknisz za mrozem?-zapytał nie mogąc ukryć rozbawienia.
_________________

Ty Gevinson, 21 lat.

* #
When I met you at the party
And I told you you were pretty
I was honestly just trying to score
 
 
Audrey Hudson 
Ulubieńcy Plotkary


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 969
Wysłany: 2010-12-25, 17:35   

- Nie to, że tęsknię, ale to jakby taka tradycja Sun Valley. - powiedziała w ramach swojej obrony, wzruszając ramionami. Upiła kilka łyków grzanego wina, po czym spojrzała znów na Ty'a. - Zawsze można nałożyć dwa razy więcej ubrań, może to coś pomoże. Poza tym, uprawiając sport jest się przecież w ruchu, a wtedy jest człowiekowi cieplej. - ciągnęła, przez cały czas uśmiechając się delikatnie. Gdy skończyła mówić, położyła znów głowę na jego ramieniu, ciężko wzdychając.
_________________
Audrey Anne Hudson, 21, studentka Columbii

telefon | @ | relacje | karta | ubranie
 
 
Ty Gevinson
Zwykli mieszkańcy
Summerboy


Wiek: 21
Zajęcie: Fotograf
Posty: 264
Wysłany: 2010-12-25, 17:38   

-Przekonujesz mnie, czy siebie?-zapytał, z przebiegłą miną, nie przejmując się, że Audrey nie może jej zobaczyć, gdy opierała się o jego ramię. Gdy tak zaczęła wzdychać, objął ją mocniej, kładąc rękę na jej ramieniu-Co jest, mała?-zapytał z niewielką dozą czułości, z której nigdy nie korzystał, a ostatnio zaczął okazywać ludziom... niektórym.
_________________

Ty Gevinson, 21 lat.

* #
When I met you at the party
And I told you you were pretty
I was honestly just trying to score
 
 
Audrey Hudson 
Ulubieńcy Plotkary


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 969
Wysłany: 2010-12-25, 18:35   

- Sama nie wiem, chyba nas oboje. - powiedziała, po czym ponownie się uśmiechnęła, czego Ty zauważyć raczej nie mógł, tak samo jak ona jego przebiegłej miny. - I nic się nie dzieje. - dodała po chwili, odpowiadając na jego kolejne pytanie. Jednocześnie wzruszyła delikatnie smukłymi ramionami, odstawiając kubek z winem na stolik. Dzięki chłopakowi zrobiło jej się na tyle cieplej, że już nie potrzebowała dodatkowo grzanego wina.
_________________
Audrey Anne Hudson, 21, studentka Columbii

telefon | @ | relacje | karta | ubranie
 
 
Ty Gevinson
Zwykli mieszkańcy
Summerboy


Wiek: 21
Zajęcie: Fotograf
Posty: 264
Wysłany: 2010-12-25, 18:38   

-To dobrze-uśmiechnął się. -Myślę, że NYGirl nie pochwali cię za to, bo lubi doszukiwać się problemów i tajemnic u ludzi. Swoją drogą, spodobało mi się stwierdzenie o moim nowym czworonożnym przyjacielu-zaśmiał się, choć nie było to najładniejsze określenie dla jego dziecka, ale jakoś nie miał zamiaru denerwować się z takiego błahego powodu.
_________________

Ty Gevinson, 21 lat.

* #
When I met you at the party
And I told you you were pretty
I was honestly just trying to score
 
 
Audrey Hudson 
Ulubieńcy Plotkary


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 969
Wysłany: 2010-12-25, 18:42   

- O taaak, bo ja będę się przejmować tym, czy NYGirl się na mnie obrazi, czy też nie. - powiedziała ze śmiechem, kiwając przecząco głową. Po chwili ponownie się roześmiała, gdy Ty przypomniał określenie popularnej plotkary na jego dziecko. - No tak, pamiętam. - przyznała. - Mam nadzieję, że nie podejrzewasz mnie o to, że to ja jej o wszystkim powiedziałam? - spytała nagle. Nie zdziwiłaby się, gdyby chłopak nabrał takiego podejrzenia. W końcu była chyba jedną z niewiele osób, jeżeli nie jedyną, której zdradził tą tajemnicę.
_________________
Audrey Anne Hudson, 21, studentka Columbii

telefon | @ | relacje | karta | ubranie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna

Darmowe forum phpBB by Przemo |

Toplisty
Elitarne RPG.! GRY RPG Ranking elitarnych RPG. 100 najlepszych elitarnych RPG'ów w sieci Najlepsze RPG/PBF w sieci Elita polskich RPG w sieci



Partnerzy
I
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 12