Strona Główna



 


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Anja Cavendish
2010-12-04, 20:58
Cabana Club
Autor Wiadomość
Sasha McLaren 
Elita NY
cherry bomb


Wiek: 21
Zajęcie: studentka/stażystka w Elle
Posty: 1406
Wysłany: 2010-12-05, 13:38     

Cóż, dziewczyna nieco uciekła od nich, bo a) oni się oddalili niepostrzeżenie, b) spotkała koleżankę ze studiów i również zamieniła kilka słów. Gdy ta odeszła szukać swojego chłopaka, któremu oko uciekało (swoją drogą, ciekawe czy to nie z nim Anja romansowała), ta rozglądnęła się za swoimi nowymi znajomymi. Podeszła do nich i pokręciła przecząco głową do Anji, bo miała szklaneczkę z malibu w dłoni.-No ładnie to tak ode mnie uciekać? Wystarczyło powiedzieć, że macie mnie dość-zaśmiała się, wpasowując się w krajobraz gdzieś między Davidem a Keithem.
_________________
Sasha McLaren, 21 lat,
studentka Columbii i stażystka w Elle




call me e-mail me tweet me look at me

You are, who you wear it's true
A girl's just as hot as the shoes she choose
 
 
REKLAMA 

Wiek: 21
Zajęcie: studentka/stażystka w Elle
Posty: 48
Wysłany: 2010-12-05, 13:45     

 
 
Jessica Nel 
Bezbarwni


Posty: 48
Wysłany: 2010-12-05, 13:45     

- Cześć. - powiedziała z uśmiechem do Davida.
- Też jesteś na tym otwarciu tego klubu? - zadała głupie pytanie.
- Co u ciebie? - zapytała. Dawno się nie widzieli. Na pewno coś ciekawego u niego się wydarzyło. Jessica właśnie chciała się dowiedzieć co.
_________________
Jessica Nel, 21 lat
 
 
 
Keith Blackwell
Ulubieńcy Plotkary
boska komedia


Wiek: 23
Zajęcie: bs.
Posty: 332
Wysłany: 2010-12-05, 13:52     

- Jeej, trochę wiary w ludzi! - przewrócił oczami, po chwili posyłając Anji jednokącikowy łobuzerski uśmieszek w odpowiedzi na jej buziaka. Pomachał jej swoją piersiówką, kiedy zapytała, czy ktoś chce drinka, co miało znaczyć, że on podziękuje.
- Jej, Ofe, bez ciebie ta impreza będzie totalną katastrofą! - powiedział z teatralnym rozżaleniem, osuwając się niżej na krześle na którym siedział. Wlepił spojrzenie w Davida, kiedy ten oświadczył, że też ich opuszcza.
- Spoko, idźcie, ja sobie poradzę. - tu przyssał się do swojej piersiówki zerkając na Anję i Sashę.
_________________
Keith Blackwell, 23, student, call me or text me.

he thinks too much, such men are dangerous.
 
 
Anja Cavendish
Plotkarze
little miss obsesive


Posty: 202
Wysłany: 2010-12-05, 13:56     

- Wszyscy idziecie? Zostawiacie mnie tu z Blackwellem? Sasha, powiedz proszę, że ty zostaniesz - zaśmiała się. Cóż, nie znała dziewczyny, ale to nie znaczy, że nie może się z nia trochę 'spoufalić', nieprawdaż? Spojrzała na Keith'a mrużąc intensywnie zielone oczęta.
- Oczywiście, że sobie poradzisz. Mam nadzieję jednak, że nikogo do tego nie wykorzystasz - powiedziała, a na jej usta pewnie mimowolnie znowu wpłynął ten przebiegły uśmieszek.
_________________

Anja Cavendish, 20 lat, studentka

kp & m'phone & clothes

you may see my soul, but you'll never read it all
 
 
Ophelia Bissette 
Zwykli mieszkańcy


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 791
Skąd: Paryż, Francja
Wysłany: 2010-12-05, 14:01     

Całkowicie zignorowała Keitha, żegnając się z przyjaciółką i Sashą, a później razem z Dave'm skierowała się do wyjścia, zatrzymując na kilka minut przy Jessice, której - o ironio - też nie lubiła. Dlatego też szepnęła mężczyźnie, że poczeka na niego przy wyjściu, co też zrobiła, a kiedy już się pojawił, przywitała go lekkim uśmiechem.
- Należy ci się zadośćuczynienie za to wepchnięcie do basenu, w końcu nie chcę cię mieć na sumieniu. Zabieram cię do mnie i zaserwuję najlepszą herbatę jaką mam - powiedziała z uśmiechem i razem wyszli z klubu, wsiadając do taksówki, ot co.
_________________
Ophelia Bissette x 21 lat x studentka

KP x Phone x Apartment x Relations x Search
LOOK
She's not a girl who misses much
She's well acquainted with the touch of the velvet hand
Like a lizard on a window pane.
 
 
Sasha McLaren 
Elita NY
cherry bomb


Wiek: 21
Zajęcie: studentka/stażystka w Elle
Posty: 1406
Wysłany: 2010-12-05, 14:01     

-Słyszałam, że Keith to nie jest najlepsze możliwe towarzystwo, ale jednak zaryzykuję i zostanę. Zwłaszcza, że nie zamierzasz mnie zostawić sam na sam z nim-zwróciła się do Anji, w sumie nie dziwiąc się Ofelii, że znika, skoro była mokra. Co prawda David był też mokry, choć się już wysuszył, ale w kawiarni wzięła go za bardziej rozrywkowego chłopca. Cóż, pozory mylą. Słysząc dalszą wypowiedź Anji uśmiechnęła się nieco szerzej. Cóż za odpowiedni dobór słownictwa.
_________________
Sasha McLaren, 21 lat,
studentka Columbii i stażystka w Elle




call me e-mail me tweet me look at me

You are, who you wear it's true
A girl's just as hot as the shoes she choose
 
 
Keith Blackwell
Ulubieńcy Plotkary
boska komedia


Wiek: 23
Zajęcie: bs.
Posty: 332
Wysłany: 2010-12-05, 16:10     

- Wbrew powszechnemu przekonaniu jestem całkiem samo wystarczalny. - co prawda, to prawda, doskonale by sobie poradził bez damskiego towarzystwa, przynajmniej w dzień. Ale po co, skoro tak jest o wiele przyjemniej? Keith nigdy specjalnie nie starał się ukryć, że straszny z niego hedonista. Słysząc słowa Sashy przewrócił oczami i zerknął w stronę wyjścia z klubu, gdzie przed chwilą zniknęli David i Ofelka.
- Nie słuchaj Ophelii, to straszna kłamczucha. Anja ci potwierdzi, że jestem świetnym towarzystwem, prawda? - tu zwrócił się do owej zielonookiej niewiasty i posłał jej uroczy uśmiech. - Poza tym, wkrótce sama możesz się o tym przekonać. - znów zwrócił się do Sashy, i uniósł prowokująco jedną brew. A to pies na baby, szczek, szczek.
_________________
Keith Blackwell, 23, student, call me or text me.

he thinks too much, such men are dangerous.
 
 
Sasha McLaren 
Elita NY
cherry bomb


Wiek: 21
Zajęcie: studentka/stażystka w Elle
Posty: 1406
Wysłany: 2010-12-05, 16:15     

Sasha nie miała najmniejszego powodu, aby sądzić, że Ophelia ją okłamała jeśli chodzi o Keitha. Z drugiej strony, nie miała także powodu, aby wierzyć jej w 100%. Przyjęła do wiadomości, że coś może być z nim nie tak, lecz nie była wrogo nastawiona, o czym można było się przekonać.-Rozumiem, że proponujesz mi spotkanie w ramach łamania stereotypów, taak?-zaśmiała się i zerknęła na blondynkę, bo spodziewała się, że Anja potwierdzi te słowa. Sasha zaczęła się czuć jak kusząca, tłusta kostka dla psa ;x
_________________
Sasha McLaren, 21 lat,
studentka Columbii i stażystka w Elle




call me e-mail me tweet me look at me

You are, who you wear it's true
A girl's just as hot as the shoes she choose
 
 
Anja Cavendish
Plotkarze
little miss obsesive


Posty: 202
Wysłany: 2010-12-05, 19:28     

/yhm, znowu net siadł...

Patrzyła to na Sashę, to na Keith'a, uśmiechając się tylko lekko i popijając swojego czerwonego drinka. Przy słowach chłopaka dotyczących jego samowystarczalności, zmieniła jedynie uśmiech na bardziej dwuznaczny i spojrzała na niego unosząc wysoko jedną brew. No co, ona też czasami miewała szczeniackie myśli.
- Taaak, towarzystwem jesteś niezłym - zaśmiała się lekko. Ona miała swoje doświadczenia jeśli o to chodzi i były one dosyć... przyjemne.
_________________

Anja Cavendish, 20 lat, studentka

kp & m'phone & clothes

you may see my soul, but you'll never read it all
 
 
Sasha McLaren 
Elita NY
cherry bomb


Wiek: 21
Zajęcie: studentka/stażystka w Elle
Posty: 1406
Wysłany: 2010-12-05, 19:40     

Nie da się ukryć, jego słowa o samowystarczalności były dwuznaczne, a w tym znaczeniu były bardzo... mało realistyczne. Kto by pomyślał, że ktoś taki jak Keith Blackwell sam się zadowala się w domowym zaciszu. Nie wyglądał na takiego, co musi w taki sposób zmniejszać napięcie. Niestety, czy stety pomyślała to samo co Anja i wyszczerzyła do niej ząbki, a że to było chwilę po fakcie, istniało pewne prawdopodobieństwo, że Keith nie załapie, z czego dwie ślicznotki w jego towarzystwie tak zacieszają.
_________________
Sasha McLaren, 21 lat,
studentka Columbii i stażystka w Elle




call me e-mail me tweet me look at me

You are, who you wear it's true
A girl's just as hot as the shoes she choose
 
 
Keith Blackwell
Ulubieńcy Plotkary
boska komedia


Wiek: 23
Zajęcie: bs.
Posty: 332
Wysłany: 2010-12-05, 20:45     

Sasha z pewnością kusząca jest, ale na pewno nie jest tłusta! Więc niech się nie czuje jak taka kostka. Wzniósł oczy ku niebu, widząc te pokrętne uśmieszki dziewczyn. Jej, a podobno to on jest zboczony! Poza tym, on nie musiał 'zadowalać się w domowym zaciszu', jak to Sasha zauważyła, wszak było mnóstwo dziewczyn, które z radością zrobiły by to za niego!
- Widzisz, jak już Anja potwierdziła, jestem świetnym towarzyszem do spędzania razem chłodnych, zimowych wieczorów, sączenia dwuznaczności i wielu innych ciekawych rzeczy. - oparł się wygodnie o stolik za sobą, jedną rękę wsuwając do kieszeni czarnych wąskich spodni, i wyciągając z niej paczkę czekoladowych Black Devilów. Wsadził sobie jednego do ust, podpalając go zapalniczką zippo, i zerkając przy tym na Anję. Nie zapytał się jej, czy też chce, ale podejrzewał, że jak będzie chciała, to sama sobie weźmie. A co do Sashy, nie wiedział w ogóle czy dziewczyna pali.
_________________
Keith Blackwell, 23, student, call me or text me.

he thinks too much, such men are dangerous.
 
 
Sasha McLaren 
Elita NY
cherry bomb


Wiek: 21
Zajęcie: studentka/stażystka w Elle
Posty: 1406
Wysłany: 2010-12-05, 20:54     

Owszem, Sasha tłusta nie była, ale chudziutka kostka nie była znowu atrakcyjna.
-Myślę, że mając dwa skrajnie różne zdania, nie zostaje mi nic innego, niż przekonanie się na własnej skórze-powiedziała na pozór niechętnie, a tak na prawdę to nie miała kompletnie nic przeciwko temu. Jedno, co mogła powiedzieć, że chłopak miał poczucie humoru i potrafił się śmiać z siebie, co już jest plusem, bo dużo lalusiów jest kompletnie bezkrytycznych wobec siebie i kompletnie wyczulonych na swoim miejscu. Dziewczyna nie paliła, lecz do momentu aż jej towarzysz nie wydmuchiwał dymu prosto w jej twarz nie miała nic przeciwko temu.
_________________
Sasha McLaren, 21 lat,
studentka Columbii i stażystka w Elle




call me e-mail me tweet me look at me

You are, who you wear it's true
A girl's just as hot as the shoes she choose
 
 
Keith Blackwell
Ulubieńcy Plotkary
boska komedia


Wiek: 23
Zajęcie: bs.
Posty: 332
Wysłany: 2010-12-06, 20:54     

Dobra, no to Keith posiedział jeszcze trochę na imprezie, dotrzymując dziewczynom towarzystwa, wypił parę drinków, spalił parę papierosów, a potem zmył się, zabierając po drodze ze sobą jakąś biedną zmarzniętą długonogą niewiastę, coby ją poczęstować u siebie w mieszkaniu gorącą herbatą i może też swoim kodem genetycznym. Bo wiecie, jak już wspomniałam wcześniej, Keith to bardzo uczynny chłopiec był. Pozostałe dwie dziewczęta jak podejrzewam zmyły się wkrótce po nim, bo po co siedzieć dalej na imprezie, skoro jedyna interesująca osoba już sobie poszła?
_________________
Keith Blackwell, 23, student, call me or text me.

he thinks too much, such men are dangerous.
 
 
Sasha McLaren 
Elita NY
cherry bomb


Wiek: 21
Zajęcie: studentka/stażystka w Elle
Posty: 1406
Wysłany: 2010-12-06, 21:52     

Niech będzie, że to z powodu wyjścia Narcyza, tj Keitha Sasha opuściła klub nie tak długo po blondynie. Było już późno, dziewczyna zaczęła marznąć a sporo osób już się zmywała i tyle. Pożegnała się z Anją, a także innymi osobami i szybko się ubrała, by jak najmniej zmarznąć i pognała do taksówki, aby wrócić do domu i położyć się spać. Nie mogła powiedzieć, że to była impreza jej życia, ale tak samo nie mogła powiedzieć, że bawiła się źle, więc humorek miała całkiem dobry.
_________________
Sasha McLaren, 21 lat,
studentka Columbii i stażystka w Elle




call me e-mail me tweet me look at me

You are, who you wear it's true
A girl's just as hot as the shoes she choose
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


Wygaśnie za Dni
 
 
 
 
 
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna

Darmowe forum phpBB by Przemo |

Toplisty
Elitarne RPG.! GRY RPG Ranking elitarnych RPG. 100 najlepszych elitarnych RPG'ów w sieci Najlepsze RPG/PBF w sieci Elita polskich RPG w sieci



Partnerzy
I
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12