Strona Główna



 


Poprzedni temat «» Następny temat
Sheep Meadow
Autor Wiadomość
Audrey Hudson 
Ulubieńcy Plotkary


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 969
Wysłany: 2010-11-10, 22:04   Sheep Meadow



 
 
REKLAMA

Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 45
Wysłany: 2011-01-30, 21:23   

 
 
Jay Fitzgerald
Bezbarwni


Posty: 45
Wysłany: 2011-01-30, 21:23   

Było w miarę ciepło, także Jay wybrał się na spacer po central parku. Korzystając z przerwy pomiędzy zdjęciami postanowił się rozluźnić. Zapalił skręta, zastanawiając się, co robi Lily. Ostatnio doskonale się bawili w swoim towarzystwie nie tylko w trakcie zdjęć.
 
 
Lilly Morgan 
Bezbarwni


Wiek: 21
Zajęcie: Studentka i aktorka
Posty: 189
Wysłany: 2011-01-30, 21:40   

Lilly także postanowiła tutaj przyjść. Przez kilka dni była nieuchwytna dla nikogo. Tak, chodziła na zajęcia, ale nie było jej przy najlepszych scenach, jakie urządzali jej znajomi. O wszystkim dowiadywała się z notek NYGirl. Na całe szczęście miała przerwę w zdjęciach do serialu, bo nie miała także ochoty widzieć Jaya. Ich stosunki wyglądały o wiele lepiej niż wtedy, kiedy się poznali. W każdym razie, Lilly szła sobie przez alejki Central Parku, kiedy zauważyła Jaya. Uśmiechnęła się do siebie i podeszła do niego.
- Hej. Ty nie na zdjęciach? - spytała siadając obok niego na trawie.
_________________
Lillyanne Catherine Morgan, 21 lat, studentka Columbii i aktorka

KP&Phone&Relacje&e-mail

 
 
 
Jay Fitzgerald
Bezbarwni


Posty: 45
Wysłany: 2011-01-30, 21:45   

-Ja? Przecież dzisiaj nie ma zdjęć-przypomniał blondynce. Zaciągnął się głęboko i wypuścił dym w górę. Podsunął dziewczynie swojego skręta, aby się poczęstowała jeśli tylko ma ochotę-Zgadnijmy, co robiłaś wczoraj....-zaśmiał się, sądząc że dziewczyna przy chwili wolnego skoczyła pewnie do spa, czy na inne zakupy.
 
 
Lilly Morgan 
Bezbarwni


Wiek: 21
Zajęcie: Studentka i aktorka
Posty: 189
Wysłany: 2011-01-30, 22:13   

Oczywiście, że miała ochotę. Na skręta zawsze. Wzięła od Jaya skręta i zaciągnęła się nim mocno. Od tak dawna nie czuła jego smaku.
- Przypominam, że moja przerwa jest znacznie dłuższa. Sunday Rose została wysłana do Honolulu. - przypomniała mu. Sunday Rose była jej serialową postacią, która na jakiś czas została zawieszona. Dlaczego? Otóż Lilly musi teraz więcej czasu poświęcić na studia. Jeszcze raz zaciągnęła się skrętem i oddała go chłopakowi. Potem odrzuciła długie blond włosy na plecy i zmierzyła go spojrzeniem.
- No dawaj. Co takiego mogłam wczoraj robić.
_________________
Lillyanne Catherine Morgan, 21 lat, studentka Columbii i aktorka

KP&Phone&Relacje&e-mail

 
 
 
Jay Fitzgerald
Bezbarwni


Posty: 45
Wysłany: 2011-01-30, 22:18   

Odebrał skręta od dziewczyny i spojrzał na nią, mrużąc nieco oczy.-Zakupy... Albo namiętny seks z twoim kochankiem-zaśmiał się, ponosząc się nieco i siadając normalnie, po turecku. Nie sądził, że ktoś taki jak Lily może posiadać kochanka, tylko swojego faceta, a jako że go nie miała, ta opcja wydawała mu się niezbyt możliwa, ale czemu nie zapytać.-No odpowiedz wujkowi Jayowi-zaśmiał się.
 
 
Lilly Morgan 
Bezbarwni


Wiek: 21
Zajęcie: Studentka i aktorka
Posty: 189
Wysłany: 2011-01-30, 22:25   

Zmrużyła ozy i także usiadła po turecku, zakładając ręce na piersiach.
- A czy wujek Jay nie będzie zgorszony moim opowiadaniem? - uniosła jedną brew do góry. Owszem, Lilly nie miała faceta na stałe. Za to kochanków... No cóż, nie będę ich wymieniać, bo zajęłoby mi to trochę czasu.
_________________
Lillyanne Catherine Morgan, 21 lat, studentka Columbii i aktorka

KP&Phone&Relacje&e-mail

 
 
 
Jay Fitzgerald
Bezbarwni


Posty: 45
Wysłany: 2011-01-30, 22:33   

-Wujka Jaya nie da się zgorszyć-uśmiechnął się zachęcająco. -Możesz nawet usiąść mi na kolanach, mała-zaśmiał się i zaciągnął się papierosem. No co, on był tylko facetem, oni o takich sprawach rozmawiają bez krępacji, tak jak dziewczyny o tym, co dokładnie się stało na randce. -Jestem bardzo ciekawy-stwierdził. Był ciekaw, czy dziewczyna bajeruje go tylko czy nie. Sądził, że tak, bo jak ostatnio spali w jednym łóżku, to całą noc mruczała i tuliła się do niego, choć groziła mu, że ma trzymać ręce z dala od niej. To by ewidentnie wskazywało, że nie jest zbyt... zaspokojona.
 
 
Lilly Morgan 
Bezbarwni


Wiek: 21
Zajęcie: Studentka i aktorka
Posty: 189
Wysłany: 2011-01-30, 22:56   

Lilka tuliła się do niego podczas snu?! Że słucham?! O matko z córką. Gdyby ktoś wczoraj powiedział jej takie coś, tarzałaby się po podłodze. I jeszcze do tego mruczała... Spójrzmy prawdzie w oczy, Jay zawsze był o krok przed nią i nie ważne co by powiedziała czy zrobiła, on i tak będzie wiedział lepiej. I to ją tak niezmiernie w nim wkurzało.
Uderzyła go w ramię, ale uśmiechnęła się.
- Wiesz co, nie będę ci nic mówić. Męcz się ze swoją niewiedzą. - odpowiedziała i wytknęła mu język. Miała pewne problemy, z których nie zamierzała mu się zwierzać. Prawdę mogła poznać tylko Sasha. Niby mogła coś nakłamać, w końcu była aktorką, ale jakoś kłamstwo nie chciało przejśc jej przez gardło.
_________________
Lillyanne Catherine Morgan, 21 lat, studentka Columbii i aktorka

KP&Phone&Relacje&e-mail

 
 
 
Jay Fitzgerald
Bezbarwni


Posty: 45
Wysłany: 2011-01-30, 23:00   

Oczywiście, że się tuliła. I do tego tak słodko wyglądała. No i wcale nie było tak, że Lily go nie znosiła, bo przecież lubiła go! Okej, nie będzie utrzymywał, że ją kocha, bo już wiedział, że niestety tak nie jest.-Nie bądź taka, podziel się tymi swoimi marzeniami-uśmiechnął się szeroko. -Ciekawość mnie zżera, wiesz, że lubę takie pikantne opowiadania-zaśmiał się.
 
 
Lilly Morgan 
Bezbarwni


Wiek: 21
Zajęcie: Studentka i aktorka
Posty: 189
Wysłany: 2011-01-30, 23:19   

Z tym słodkim wyglądem nie zaprzeczę. Lilly zawsze wyglądała słodko. Nawet wtedy kiedy się złościła. Robiły się jej wtedy na policzkach takie urocze rumieńce. Tak, lubiła go i przychodziło jej to z niespotykaną u niej łatwością.
- Nie. Ta historia raczej cię nie zainteresuje. - odparła uśmiechając się lekko. Mimo tego uśmiechu w jej oczach czaił się ledwo widzialny cień.
_________________
Lillyanne Catherine Morgan, 21 lat, studentka Columbii i aktorka

KP&Phone&Relacje&e-mail

 
 
 
Jay Fitzgerald
Bezbarwni


Posty: 45
Wysłany: 2011-01-30, 23:23   

Spojrzał na dziewczynę nieco spod byka, po czym podsunął jej jeszcze raz skręta, już samą końcówkę.-No dalej, mogę się założysz, że jeśli odpowiednio ubarwisz tą opowiastkę, wszystko mi się spodoba-stwierdził i odgarnął dziewczynie włosy, które nawiał jej wiatr. Gdy to zrobił, oparł się i pochylił nieco do tyłu, aby było mu wygodnie, jakby na tej ziemi było wygodne w środku zimy, nawet gdy nie było śniegu.
 
 
Lilly Morgan 
Bezbarwni


Wiek: 21
Zajęcie: Studentka i aktorka
Posty: 189
Wysłany: 2011-01-30, 23:31   

Kiedy odgarnął jej włosy zarumieniła się lekko. Ostatnio działo się z nią coś bardzo dziwnego w obecności Fitzgeralda. Jaka szkoda, że nie umiała jakoś tych rumieńców powstrzymać.
Jak widać Jay nie znał jej na tyle dobrze żeby wiedzieć, że naciskanie na Lilly nie jest dobre.
- Jeśli mówię, że nie chcesz tego słuchać, to nie chcesz! I więcej na mnie nie naciskaj. Nie chcę o tym gadać, jasne? - krzyknęła, a potem zerwała się z miejsca i odeszła kawałek dalej.
_________________
Lillyanne Catherine Morgan, 21 lat, studentka Columbii i aktorka

KP&Phone&Relacje&e-mail

 
 
 
Jay Fitzgerald
Bezbarwni


Posty: 45
Wysłany: 2011-01-30, 23:34   

Trochę go wmurowało w miejsce, gdy tak zareagowała. Rzucił peta gdzieś w bok i powoli wstał. Podszedł do niej i stanął za jej plecami.-Spokojnie, skarbie.-zaśmiała się, opierając brodę na jej ramieniu. Dziewczyna nigdy się tak nie zachowywała, trochę go to zdziwiło. Za to, trochę to było podobne do zachowania Sunday, dziewczyny jej postaci.
 
 
Lilly Morgan 
Bezbarwni


Wiek: 21
Zajęcie: Studentka i aktorka
Posty: 189
Wysłany: 2011-01-30, 23:45   

- Przecież jestem spokojna. - warknęła przez zaciśnięte zęby.
- I nie mów do mnie 'skarbie'. - dodała, a potem odwróciła się twarzą do chłopaka.
- Chcesz wiedzieć co robiłam? Dobrze, powiem ci. Byłam na ślubie matki w Hiszpanii. Panem młodym był mój były chłopak, młodszy od niej o jakieś dwadzieścia lat. Allison... Znaczy moja matka, próbuje się odmłodnić moim kosztem. Chciałam jej wytłumaczyć, że on leci tylko na jej kasę, ale stwierdziła, że jej zazdroszczę. Że nie ma na świecie nikogo, kto by chciał być z taką egoistką. Ja, egoistką? - kiedy mówiła cały czas patrzyła na reakcję Jaya na jej słowa. Tak, to zachowanie zdecydowanie bardziej pasowało do Sunday Rose niż do Lilly.
_________________
Lillyanne Catherine Morgan, 21 lat, studentka Columbii i aktorka

KP&Phone&Relacje&e-mail

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna

Darmowe forum phpBB by Przemo |

Toplisty
Elitarne RPG.! GRY RPG Ranking elitarnych RPG. 100 najlepszych elitarnych RPG'ów w sieci Najlepsze RPG/PBF w sieci Elita polskich RPG w sieci



Partnerzy
I
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12