Strona Główna



 


Poprzedni temat «» Następny temat
Salon
Autor Wiadomość
Ophelia Bissette 
Zwykli mieszkańcy


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 791
Skąd: Paryż, Francja
Wysłany: 2010-11-24, 12:50   Salon





_________________
Ophelia Bissette x 21 lat x studentka

KP x Phone x Apartment x Relations x Search
LOOK
She's not a girl who misses much
She's well acquainted with the touch of the velvet hand
Like a lizard on a window pane.
 
 
REKLAMA 

Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 791
Wysłany: 2010-12-05, 14:03   

 
 
Ophelia Bissette 
Zwykli mieszkańcy


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 791
Skąd: Paryż, Francja
Wysłany: 2010-12-05, 14:03   

Tak jak obiecała, udała się razem z Dave'm do swojego mieszkania, od razu zrzucając wysokie szpilki ze stóp i wpadając do kuchni żeby przygotować coś ciepłego do picia.
- Kawa, herbata, coś innego? - zapytała wstawiając wodę i odwracając się w stronę mężczyzny. Całe szczęście, że tutaj było już cieplej, chociaż i tak najchętniej Ofelka przebrałaby się w gruby dres i owinęła kocem.
_________________
Ophelia Bissette x 21 lat x studentka

KP x Phone x Apartment x Relations x Search
LOOK
She's not a girl who misses much
She's well acquainted with the touch of the velvet hand
Like a lizard on a window pane.
 
 
David Marshall
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-05, 14:10   

- Cokolwiek rozgrzewającego. - zaśmiał się i usiadł na kanapie zwrócony ku dziewczynie. Za te wrzucenie do wody powinna go przepraszać jeszcze, ale będzie dzisiaj wyrozumiały, bo to była też wina jego nieuwagi, no cóż. Jeden z wielu plusów jest taki, ze chociaż mokry nie jest. - Więcej mi tego nie rób, dobrze? - zapytał błagalnym głosem.
 
 
Ophelia Bissette 
Zwykli mieszkańcy


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 791
Skąd: Paryż, Francja
Wysłany: 2010-12-05, 20:09   

Ofelia z własnego doświadczenia wiedziała, że herbata z rumem działa rozgrzewająco, więc była w tej chwili idealnym napojem. Czekając aż woda się zagotuje, zniknęła w łazience, rzucając na kosz z praniem sukienkę i wracając do kuchni, żeby przygotować pyszną herbatkę z większą zawartością rumu, niż to w rzeczywistości było potrzebne.
Zaraz postawiła oba kubki na stoliku przed Davidem i usiadła obok chłopaka, podkulając pod siebie nogi i sięgając po koc leżący na drugim końcu kanapy.
- Zastanowię się - odpowiedziała przekornie i uśmiechnęła się delikatnie. - Jak zasłużysz, to znowu wlecisz do basenu, więc musisz się baardzo starać.
_________________
Ophelia Bissette x 21 lat x studentka

KP x Phone x Apartment x Relations x Search
LOOK
She's not a girl who misses much
She's well acquainted with the touch of the velvet hand
Like a lizard on a window pane.
 
 
David Marshall
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-05, 20:31   

- Póki co nie widzę żadnego basenu. - wziął jeden kubek do ręki i otulił go obiema rękoma, ciepło i ta lekka woń rumu świetnie działały w tej sytuacji. - Czyli się zgadzasz? Miło. - oparł wygodnie się o oparcie bokiem i podkulił lekko nogi do góry. Od czasu do czasu popijał gorącą herbatę.
 
 
Ophelia Bissette 
Zwykli mieszkańcy


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 791
Skąd: Paryż, Francja
Wysłany: 2010-12-05, 20:37   

- Nie będzie problemem uśmiechnąć się uroczo do grupki studentów, którzy zaciągną się na uniwersytecki basen. Jestem tam codziennie, więc, cóż. W końcu będę mogła cię utopić jak mi podpadniesz - powiedziała, okrywając swoje nogi kocem i upijając łyk herbaty, która świetnie rozgrzewała jej zmarznięte ciało.
_________________
Ophelia Bissette x 21 lat x studentka

KP x Phone x Apartment x Relations x Search
LOOK
She's not a girl who misses much
She's well acquainted with the touch of the velvet hand
Like a lizard on a window pane.
 
 
David Marshall
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-05, 20:47   

- Mam Cie wynieść na zewnątrz ? Będę czekać aż to cofniesz. - dopił do połowy herbatę i postawił kubek na stoliku. Przysunął się bliżej, jakby miał ją zaraz podnieść i rzeczywiście wynieść z mieszkania. Miał baaardzo przekonujący wyraz twarzy i lekko zmrużone do tego oczy. Nie ma szans. - I co teraz? - uniósł zaczepnie brew do góry.
 
 
Ophelia Bissette 
Zwykli mieszkańcy


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 791
Skąd: Paryż, Francja
Wysłany: 2010-12-05, 20:52   

- Nawet się nie waż! - powiedziała ze śmiechem, nic sobie nie robiąc z tej groźby. - Nie wyniesiesz mnie z mojego własnego mieszkania!
Mimo to, kiedy przysunął się do niej, ona złapała się jedną ręką kanapy, jakby jej to w czymkolwiek miało pomóc, gdyby faktycznie zechciał ją wywlec na zewnątrz. - I teraz nic mi nie zrobisz? - zasugerowała potulnie i zrobiła minę niewiniątka.
_________________
Ophelia Bissette x 21 lat x studentka

KP x Phone x Apartment x Relations x Search
LOOK
She's not a girl who misses much
She's well acquainted with the touch of the velvet hand
Like a lizard on a window pane.
 
 
David Marshall
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-05, 20:59   

- Bo jesteś ciężka. - rzucił jakby w przestrzeń i usiadł na swoje miejsce. Sięgnął po herbatę i dopił ją do końca. Usiadł w takiej samej pozycji jak wcześniej, teraz znacznie lepiej, bo nie musi pilnować tej herbaty, czy się nie rozleje. - I tak byś nic ze mną nie zrobiła. - powiedział z głębokim przekonaniem w głosie i uśmiechnął się kącikiem ust, zapewne uwierzyła w ten żart dotyczący tego że jest ciężka.
 
 
Ophelia Bissette 
Zwykli mieszkańcy


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 791
Skąd: Paryż, Francja
Wysłany: 2010-12-05, 21:05   

- Nie jestem ciężka! - fuknęła z oburzeniem i uderzyła go pięścią w ramię, oczywiście niezbyt mocno, chociaż była pewna, że gdyby włożyła w to więcej siły i tak nie przejąłby się ciosem. - A już chciałam podzielić się z tobą kocem, ale skoro jestem tak ciężka, to chyba się już pod nim nie zmieścisz, kiedy się owinę!
Teatralnie odsunęła się od niego, trzymając w dłoni kubek z ciepłą herbatą i podkulając kolana pod brodę.
_________________
Ophelia Bissette x 21 lat x studentka

KP x Phone x Apartment x Relations x Search
LOOK
She's not a girl who misses much
She's well acquainted with the touch of the velvet hand
Like a lizard on a window pane.
 
 
David Marshall
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-05, 21:07   

- Ty dobroduszna dla mnie? Rozumiem to zaproszenie z poczucia winy ale że aż tak bardzo. Zaskakujesz mnie. - przybliżył się do niej i lekko przytulił, uważa żeby przez przypadek nie mogła go poparzyć tą herbatą. Zrobił słodkie, błyszczące oczka i delikatny uśmieszek. - Przepraszaaam. - przeciągnął tą samogłoskę i czeka na wybaczenie.
 
 
Ophelia Bissette 
Zwykli mieszkańcy


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 791
Skąd: Paryż, Francja
Wysłany: 2010-12-05, 21:14   

- Miałam dzień dobroci, ale dla ciebie już się skończył - powiedziała, ignorując fakt, że ją przytulił, specjalnie przy tym odwracając głowę, żeby nie patrzeć w te jego oczy i nie wymięknąć. W końcu nie może ugiąć się tak od razu pod jego przeprosinami, o czym dała mu znać prychając cicho, kiedy tylko wypowiedział jedno z magicznych słówek.
_________________
Ophelia Bissette x 21 lat x studentka

KP x Phone x Apartment x Relations x Search
LOOK
She's not a girl who misses much
She's well acquainted with the touch of the velvet hand
Like a lizard on a window pane.
 
 
David Marshall
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-05, 21:20   

- Przepraszaaaaam. - powtórzył w ten sam uroczy sposób. Chciał żeby na niego spojrzała, wiec lekko przechylił jej twarzyczkę w jego stronę. - Ile razy mam Ci to powtarzać? - potrzepał w dosyć zabawny sposób rzęsami, ale jak długo może ona się na niego wściekać.
 
 
Ophelia Bissette 
Zwykli mieszkańcy


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 791
Skąd: Paryż, Francja
Wysłany: 2010-12-05, 21:26   

Słysząc ten ton jego głosu, jej usta zadrżały lekko jakby miała się uśmiechnąć, ale opanowała ten ruch, jedynie nieznacznie unosząc kąciki ust do góry. W końcu jednak spojrzała na niego, a raczej została zmuszona do spojrzenia.
- Do skutku? - zasugerowała niewinnie, pozwalając sobie na delikatny uśmiech.
_________________
Ophelia Bissette x 21 lat x studentka

KP x Phone x Apartment x Relations x Search
LOOK
She's not a girl who misses much
She's well acquainted with the touch of the velvet hand
Like a lizard on a window pane.
 
 
David Marshall
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-05, 21:31   

- Przepraszam. Przepraszam. Przepraszam. Przepraszam. Przepraszam Przepraszam. - powtórzył to tyle razy aż mu zabrakło powietrza, więc musiał przestać. - Wystarczy ? - wywrócił oczami, nie mógł tak dalej też powtarzać, jeśli będzie go ignorować. Uśmiechnął się szerzej, gdy tylko zauważył jej delikatny uśmiech .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna

Darmowe forum phpBB by Przemo |

Toplisty
Elitarne RPG.! GRY RPG Ranking elitarnych RPG. 100 najlepszych elitarnych RPG'ów w sieci Najlepsze RPG/PBF w sieci Elita polskich RPG w sieci



Partnerzy
I
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11