Strona Główna



 


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Anja Cavendish
2010-12-04, 20:58
Cabana Club
Autor Wiadomość
Ophelia Bissette 
Zwykli mieszkańcy


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 791
Skąd: Paryż, Francja
Wysłany: 2010-12-05, 12:21   

Co prawda trochę trwało zanim Ofelka zlokalizowała łazienkę, w końcu jednak odniosła sukces, ale była mała kolejka i trochę musiała poczekać na swoją kolej. Ostatecznie dostała się do jednej z kabin i przebrała w sukienkę, która była sucha i osłaniała więcej ciała niż poprzednia.
Wyszła z łazienki wracając do Dave'a i Anji z mokrą sukienką w dłoni i marynarką chłopaka narzuconą na ramiona.
- Od razu cieplej - oświadczyła z uśmiechem i usiadła na tym samym krześle, na którym posadził ją Marshall. - To co, Anju, jeszcze tylko ty nie wylądowałaś w wodzie, prawda? - zapytała z diabelskim uśmieszkiem.
_________________
Ophelia Bissette x 21 lat x studentka

KP x Phone x Apartment x Relations x Search
LOOK
She's not a girl who misses much
She's well acquainted with the touch of the velvet hand
Like a lizard on a window pane.
 
 
REKLAMA

Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Wysłany: 2010-12-05, 12:24   

 
 
David Marshall
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-05, 12:24   

- Ja tam już nie wejdę. Wole już umrzeć. - nie miał zamiaru tam więcej iść, czuł już mniej wilgoci, jeszcze te ręczniki, spełnienie marzeń. Zakrył sobie usta dłońmi i kichnął, wszystko przez Ofelkę. - Ale póki co możesz wejść dobrowolnie. - zaśmiał się. Ja sprzątam wiec nawet nie mam jak pisac. xd
 
 
Keith Blackwell
Ulubieńcy Plotkary
boska komedia


Wiek: 23
Zajęcie: bs.
Posty: 332
Wysłany: 2010-12-05, 12:30   

- Keith Blackwell, co już zapewne wiesz. - przedstawił się dziewczynie, rzucając krótkie spojrzenie Ofelce, po czym słysząc jej słowa wzniósł oczy ku niebu. - Chyba mnie nie lubi. - rzucił konspiracyjnym szeptem do Sashy, po chwili posyłając jej uroczy uśmiech. Kiedy dołączyła do nich Anja uniósł w jej stronę z niewinnym uśmieszkiem piersiówkę z whisky w geście toastu, po czym upił z niej jednego łyka.
- Na świecie jest z miliard ciekawszych powodów do zniszczenia marynarki, a ty wybrałeś akurat Bissette. - zwrócił się z rezygnacją w głosie do Davida, kiedy blondynka zniknęła w poszukiwaniu toalety. Oparł się o stolik za sobą, pociągając kolejnych kilka łyków whisky, teraz dla odmiany zawieszając spojrzenie na Anji i jej kusej sukience. Podniósł wzrok dopiero, kiedy wróciła Ophelia, i krzyżując ramiona na klatce piersiowej nie angażując się zbytnio w zaistniałą sytuację po prostu się przyglądał.
_________________
Keith Blackwell, 23, student, call me or text me.

he thinks too much, such men are dangerous.
 
 
Anja Cavendish
Plotkarze
little miss obsesive


Posty: 202
Wysłany: 2010-12-05, 12:35   

- Teraz mam wejść? Sama? Miałyśmy wejść razem, a że nie poczekałaś, to przykro mi bardzo, nie wejdę - powiedziała udając oburzenie. Co prawda miała na sobie strój kąpielowy, ale sama wskakiwać do basenu naprawdę ochoty nie miała. Usiadła stabilniej, coby jej nie zwlekli z krzesła i nie wrzucili do basenu i popijała spokojnie drinka.
- Jak koniecznie będziecie chcieli zobaczyć mnie mokrą, to powiedzcie, ściągnę sukienkę. Lubię ją - dodała tylko z przesłodzonym uśmieszkiem. Zerknęła przy tym wymownie na Keitha, bo jakimś cudem, podczas ich wypadu do męskiej toalety, jej wiśniowa sukienka nie nadawała się już do założenia. (I nie, nie wpadła do ubikacji!)
_________________

Anja Cavendish, 20 lat, studentka

kp & m'phone & clothes

you may see my soul, but you'll never read it all
 
 
Ophelia Bissette 
Zwykli mieszkańcy


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 791
Skąd: Paryż, Francja
Wysłany: 2010-12-05, 12:42   

- Dave, to też jestem w stanie załatwić, naprawdę - powiedziała rozbawiona, słysząc wzmiankę o śmierci.
Towarzystwo Keitha oczywiście jej nie odpowiadało, ale póki się do niej nie odzywał, był nawet znośny. I miała nadzieję, że taki zostanie do czasu aż ona nie zniknie z imprezy.
- I weszłybyśmy razem, gdyby nie David, który pokrzyżował plany i wciągnął mnie za sobą do wody! - powiedziała, patrząc oskarżycielsko na chłopaka. Po chwili przywołała kelnera i zabrała z jego tacy kieliszek szampana, upijając łyk alkoholu.
_________________
Ophelia Bissette x 21 lat x studentka

KP x Phone x Apartment x Relations x Search
LOOK
She's not a girl who misses much
She's well acquainted with the touch of the velvet hand
Like a lizard on a window pane.
 
 
David Marshall
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-05, 12:48   

- No weszlibyśmy, gdyby nie to że jesteś taka uparta. - usiadł obok Anji i porwał kieliszek szampana z od tego samego kelnera którego Ofelka przywołała. Można by było sobie przypomnieć, że to ona go zaczepiła i chciała wrzucić do basenu z udanym skutkiem, ale nie przewidziała tego że wpadnie razem z nim. - Keith, i tak jej nie lubiłem. - oparł głowę o rękę, łokciem oparł się o oparcie i tak ugrzązł spojrzeniem gdzieś na ścianie. Z tej imprezy uciekł już ten pociągający akcent, dla którego człowiek mógłby zerwać się z łóżka i zabić prawie na schodach, byleby tu dotrzeć, no ale cóż.
 
 
Keith Blackwell
Ulubieńcy Plotkary
boska komedia


Wiek: 23
Zajęcie: bs.
Posty: 332
Wysłany: 2010-12-05, 12:52   

Kiedy Anja obrzuciła go wymownym spojrzeniem uniósł jedynie w górę dłonie w geście kapitulacji, jakby chcąc powiedzieć 'co złego to nie ja'. No bo, że to niby jego wina? Przecież to ona go tam zaciągnęła, on tylko rzucił pomysł. Tak na serio to to był bardzo grzeczny i niewinny chłopak, mhm.
- Jestem pewny Anja, że Ophelia z wielką chęcią dotrzyma ci w wodzie towarzystwa. - tu posłał uśmiech tej drugiej, sugerujący, że w razie czego to on z chęcią jej pomoże wejść do wody. Jaki on dzisiaj uczynny był! Może nawet pomoże Anji w tej swojej dzisiejszej uczynności zdjąć sukienkę?
_________________
Keith Blackwell, 23, student, call me or text me.

he thinks too much, such men are dangerous.
 
 
Anja Cavendish
Plotkarze
little miss obsesive


Posty: 202
Wysłany: 2010-12-05, 12:57   

- Zajdźcie ze mnie, co? - zaśmiała się, bo jakimś cudem teraz wszyscy jakby starali się ją namówić na wejście do wody. Uniosła jedną brew, patrząc przy tym na Keith'a. Taak, to był wyjątkowo grzeczny i poukładany chłopak. Ona go tam zaciągnęła i zmusiła do niecnych rzeczy. Sama ściągnęła sobie sukienkę i rzuciła tak, że zahaczyła o jakiegoś gwoździa. Swoją drogą, trzeba będzie nasłać sanepid na ten klub. Wystające gwoździe w łazience naprawdę nie są zbyt bezpieczne.
- Jasne, Ophelia będzie też wdzięczna, jeśli po raz drugi ktoś wrzuci ją do basenu - powiedziała przewracając oczyma. Zdawała sobie sprawę, że przyjaciółka nie przepada za Blackwellem, więc nawet się nie uśmiechnęła, ani nic w tym stylu. Poświęcała się dziewczyna, nie ma co! A że Keith z chęcią by jej pomógł zdjąć sukienkę, tego była pewna.
_________________

Anja Cavendish, 20 lat, studentka

kp & m'phone & clothes

you may see my soul, but you'll never read it all
 
 
Ophelia Bissette 
Zwykli mieszkańcy


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 791
Skąd: Paryż, Francja
Wysłany: 2010-12-05, 13:08   

Niestety, nie doceniła Dave'a i dlatego wylądowała z nim w basenie. Następnym razem sobie zapamięta tę nauczkę i będzie lepiej opracowywała swoje psikusy, ot co.
- Z kolei ja jestem pewna, że Ofelia z wielką chęcią by kogoś podtopiła - uśmiechnęła się kąśliwie w stronę Keitha i upiła łyk szampana. Była wdzięczna Anji, że nie chce jej drażnić jeszcze bardziej, chociaż wiedziała, że jej przyjaciółka lubi Blackwella. Nie miała zamiaru ograniczać mu z nim kontaktów, wiedziała, że Cavendish to duża dziewczynka i wie co robi.
_________________
Ophelia Bissette x 21 lat x studentka

KP x Phone x Apartment x Relations x Search
LOOK
She's not a girl who misses much
She's well acquainted with the touch of the velvet hand
Like a lizard on a window pane.
 
 
David Marshall
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-05, 13:13   

- Bynajmniej mnie w to nie mieszajcie. - założył ręce na siebie i zaczął się z większą uwagą przyglądać ich rozmowie. Nie że podsłuchiwał, czy był ciekawy, no może trochę ciekawy, ale nie tego co było ale tego co planują. Już nawet mu wszystko jedno czy będzie musiał pływać czy nie, zniesie to, bo jak każdy będzie uparty to będzie nie impreza a stypa. Poniekąd. - Nawet Ci Ofelka pomogę. - zmierzył Keitha i Anję, któreś z nich na pewno wpadnie do tej wody.
 
 
Keith Blackwell
Ulubieńcy Plotkary
boska komedia


Wiek: 23
Zajęcie: bs.
Posty: 332
Wysłany: 2010-12-05, 13:16   

No przecież, że to wszystko jej wina, wszak doskonale było wszystkim wiadomo, że z Keitha straszny dewota jest. A co do tych gwoździ w ubikacjach, to faktycznie strasznie niebezpieczne są, w szczególności, jeśli nie robi się w tych łazienkach tego, do czego są przeznaczone.
- Jakie zaraz wrzucić! Ja jej grzecznie pomogę się przebrać, zejść po drabince, sprawdzę, czy woda jest ciepła, a potem nawet ją wytrę ręcznikiem! - obruszył się. Jej, ludzie zawsze podejrzewali go o najgorsze. Przecież to taki ułożony chłopak był! Zresztą, przecież by jej nie wrzucił. Może nie pałał do niej przesadną sympatią, ale miał dwadzieścia dwa lata, nie dwanaście.
_________________
Keith Blackwell, 23, student, call me or text me.

he thinks too much, such men are dangerous.
 
 
Anja Cavendish
Plotkarze
little miss obsesive


Posty: 202
Wysłany: 2010-12-05, 13:21   

Anja nie wytrzymała i wybuchła śmiechem. Cóż, wizja pomocnego i miłego Keith'a była szalenie zabawna, nie można się jej dziwić. Ach, przedni żart, doprawdy!
- Keith, przepraszam, ale bujać to my, ale nie nas - wyszczerzyła ząbki w uśmiechu, po czym odłożyła szklaneczkę po drinku na stolik. A potem posłała mu buziaka i wstała, coby pójść do baru po kolejnego drinka, może nieco mocniejszego niż co, co nosili kelnerzy na tacach.
- Chce ktoś coś? - zapytała i po usłyszeniu odpowiedzi, skierowała swoje kroki w stronę baru. Wróciła dopiero po krótkiej chwili. Możecie być z niej dumni, bo nie zaczęła flirtować z barmanem, jak to miała w swoim zwyczaju. Usiadła z powrotem na swoim miejscu i zaczęła mieszać słomką w swoim gęstym, czerwonym drinku.
_________________

Anja Cavendish, 20 lat, studentka

kp & m'phone & clothes

you may see my soul, but you'll never read it all
 
 
Jessica Nel 
Bezbarwni


Posty: 48
Wysłany: 2010-12-05, 13:29   

Jessica weszła do klubu Cabana. Usiadła przy barze, zamówiła sobie drinka i zaczęła go pić, gdy tylko go dostała. Nie widziała nikogo znajomego. Siedziała i piła drinka. Może ktoś do niej podejdzie. Nie wiedziała tego. Ale miała nadzieję, że ktoś do niej zagada. Może pozna kogoś nowego nie koniecznie spotka kogoś już znajomego jej.
_________________
Jessica Nel, 21 lat
 
 
 
Ophelia Bissette 
Zwykli mieszkańcy


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 791
Skąd: Paryż, Francja
Wysłany: 2010-12-05, 13:30   

- Dzięki, Dave, pomoc się przyda - powiedziała i uniosła lekko kąciki ust, zaraz przewracając oczami, kiedy usłyszała słowa Keitha. - Z pewnością, Blackwell, nawet ja nie mam takiej wyobraźni żeby w to uwierzyć.
Po chwili kichnęła raz i drugi, co zdecydowanie nie zwiastowało niczego dobrego. Słysząc pytanie Anji, pokręciła przecząco głową, postanawiając, że chyba czas wrócić do domu jeśli nie chce nabawić się zapalenia płuc.
- Cóż, opuszczam wasze miłe... - tutaj popatrzyła na Keitha uśmiechając się przesłodzenie - ...towarzystwo. Herbata z cytryną i koc to coś, czego zdecydowanie potrzebuję, skoro nie chcę spędzić następnego tygodnia w łóżku.
_________________
Ophelia Bissette x 21 lat x studentka

KP x Phone x Apartment x Relations x Search
LOOK
She's not a girl who misses much
She's well acquainted with the touch of the velvet hand
Like a lizard on a window pane.
 
 
David Marshall
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-05, 13:37   

- Ja też chyba was opuszczę. - zrobił trochę smutną minę. Właściwie robi to tylko dlatego że nie ma tu niczego co miałby zamiar zrobić. Wypił jeszcze jednego drinka i odciągnął plecy od oparcia. Może znajdzie coś ciekawego w telewizji, może. Wstał w końcu, rozejrzał się i przywitał lekkim machnięciem z Jess, zapewne to widziała bo patrzyła w jego kierunku, ale ten katastroficzny nieład na głowie, choć może trochę uroczy i nieco wilgotne ubranie zmienia jego wizerunek.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna

Darmowe forum phpBB by Przemo |

Toplisty
Elitarne RPG.! GRY RPG Ranking elitarnych RPG. 100 najlepszych elitarnych RPG'ów w sieci Najlepsze RPG/PBF w sieci Elita polskich RPG w sieci



Partnerzy
I
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12