Strona Główna



 


Poprzedni temat «» Następny temat
Interior
Autor Wiadomość
Ophelia Bissette 
Zwykli mieszkańcy


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 791
Skąd: Paryż, Francja
Wysłany: 2010-12-19, 22:54   

- Tak mi przykro - powiedziała szczerze, przepraszającym tonem. Poczuła się jeszcze bardziej głupio przez fakt, że zgubiła w tłumie koleżankę, skupiając się na całkowicie obcym facecie. - Chcesz wrócić do hotelu? - zapytała, patrząc na nią niepewnie. W końcu Sasha miała prawo nie czuć się już zbyt bezpiecznie w tym miejscu.
_________________
Ophelia Bissette x 21 lat x studentka

KP x Phone x Apartment x Relations x Search
LOOK
She's not a girl who misses much
She's well acquainted with the touch of the velvet hand
Like a lizard on a window pane.
 
 
REKLAMA 
cherry bomb

Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 1406
Wysłany: 2010-12-19, 22:57   

 
 
Sasha McLaren 
Elita NY
cherry bomb


Wiek: 21
Zajęcie: studentka/stażystka w Elle
Posty: 1406
Wysłany: 2010-12-19, 22:57   

-Daj spokój, to nie twoja wina-spojrzała zdziwiona na Ophelię, bo przecież to nie jej wina, kto wie, czy przy jej obecności nie zrobiłby tego samego. Z resztą, niech przynajmniej jedna z nich bawi się dobrze tego wieczoru-Właściwie to miałam taką ochotę.-Nie musisz iść ze mną, oczywiście-uśmiechnęła się, bo przecież było raczej niemożliwe, aby była tak pechowa, aby jeszcze coś jej się dziś przytrafiło i to na tak krótkim odcinku, który prowadził do zamieszkanego przez nich, wynajętego domu. Tym, że ktoś ją tak potraktował na oczach Blackwella nie ruszyło jej, bo przecież nie był jedynym facetem w tym barze, który ewentualnie mógłby ją obronić. Koniec końców wszystko dobrze się skończyło.
_________________
Sasha McLaren, 21 lat,
studentka Columbii i stażystka w Elle




call me e-mail me tweet me look at me

You are, who you wear it's true
A girl's just as hot as the shoes she choose
 
 
Ophelia Bissette 
Zwykli mieszkańcy


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 791
Skąd: Paryż, Francja
Wysłany: 2010-12-19, 23:07   

- Oczywiście, że muszę, nie ma opcji żebyś szła sama! - oświadczyła, bo chociaż kawałek nie był zbyt duży, Ofelia była przekonana, że przed klubem stoi kilkoro mężczyzn w stanie nietrzeźwym i Sasha - która w końcu była atrakcyjna, nie oszukujmy się - mogłaby wzbudzić w nich zainteresowanie.
Wstała i poprawiła swoją sukienkę. - Idziemy?
_________________
Ophelia Bissette x 21 lat x studentka

KP x Phone x Apartment x Relations x Search
LOOK
She's not a girl who misses much
She's well acquainted with the touch of the velvet hand
Like a lizard on a window pane.
 
 
Sasha McLaren 
Elita NY
cherry bomb


Wiek: 21
Zajęcie: studentka/stażystka w Elle
Posty: 1406
Wysłany: 2010-12-19, 23:10   

-Ophelia, daj spokój-przewróciła oczami, no bo bez przesady, Sasha nie była żadną przynętą na świrów, do tej pory nikt nigdy jej tak nie potraktował. Swoją drogą, we dwie, takie chucherka też nie są bezpieczne, jeśli już chodzi o obronę przed pijanymi dupkami.-Tak, tak. Idziemy-stwierdziła dopijając łyka swojego drinka, który miał za zadanie ją rozluźnić. Wzięła swoją torebkę i spojrzała na blondynkę. Rzuciła też okiem na Keitha i Nessę, bez powodu.
_________________
Sasha McLaren, 21 lat,
studentka Columbii i stażystka w Elle




call me e-mail me tweet me look at me

You are, who you wear it's true
A girl's just as hot as the shoes she choose
 
 
Ophelia Bissette 
Zwykli mieszkańcy


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 791
Skąd: Paryż, Francja
Wysłany: 2010-12-19, 23:16   

No fakt, raczej się nie obronią. A trzeba było zacząć trenować boks, a nie taniec!
- Sasha, to ty daj spokój - powiedziała poważnie. Niestety nie mogły liczyć na żadnego bodyguarda, ale gdyby coś im się miało stać, może znajdzie się ktoś, kto się nimi zainteresuje i pomoże w razie potrzeby.
Sama Ofelia nawet nie spojrzała w kierunku Keitha i jego towarzyszki, tylko od razu poprowadziła Sashę do wyjścia, odbierając ich okrycia i podając płaszczyk przyjaciółce.
_________________
Ophelia Bissette x 21 lat x studentka

KP x Phone x Apartment x Relations x Search
LOOK
She's not a girl who misses much
She's well acquainted with the touch of the velvet hand
Like a lizard on a window pane.
 
 
Sasha McLaren 
Elita NY
cherry bomb


Wiek: 21
Zajęcie: studentka/stażystka w Elle
Posty: 1406
Wysłany: 2010-12-19, 23:21   

Dziewczyna po raz kolejny przewróciła oczami, bo czuła się, jakby zemdlała i upierała się, że jest wszystko ok i może góry przenosić, a przecież nic jej nie było. Nie raz, nie dwa wałęsała się po Nowym Jorku w środku nocy i nic się nie stało, więc w tej mieścinie miało coś się stać? Nie powiedziała nic na głos, tylko zaczęła się ubierać, mentalnie przygotowując się na mróz. Musiało być zdecydowanie zimniej, zwłaszcza że we wnętrzu klubu było ciepło, a dziewczyny były rozpalone przez taniec i alkohol.
_________________
Sasha McLaren, 21 lat,
studentka Columbii i stażystka w Elle




call me e-mail me tweet me look at me

You are, who you wear it's true
A girl's just as hot as the shoes she choose
 
 
Ophelia Bissette 
Zwykli mieszkańcy


Wiek: 21
Zajęcie: studentka
Posty: 791
Skąd: Paryż, Francja
Wysłany: 2010-12-19, 23:31   

Niestety, w niektórych aspektach Ofelia była bardzo troskliwa, szczególnie jeśli chodzi o jej bliskich, więc Sasha powinna zacząć się przyzwyczajać i akceptować ten drobny fakt.
Zaczęła się ubierać, zapinając dokładnie kurtkę i czekając aż panienka McLaren też się ciepło opatuli, a później wyszła z klubu, czując, że temperatura zdecydowanie spadła o kilka stopni od czasu, kiedy ostatni raz były na świeżym powietrzu.
_________________
Ophelia Bissette x 21 lat x studentka

KP x Phone x Apartment x Relations x Search
LOOK
She's not a girl who misses much
She's well acquainted with the touch of the velvet hand
Like a lizard on a window pane.
 
 
Keith Blackwell
Ulubieńcy Plotkary
boska komedia


Wiek: 23
Zajęcie: bs.
Posty: 332
Wysłany: 2010-12-20, 00:31   

Zrobił minę bardzo mądrego człowieka i udał, że zastanawia się nad odpowiednim lekarstwem dla Nessie.
- Hm, może dołącz do jakiegoś związku feministycznego? - zaproponował i uniósł lewą brew. W sumie, Ness byłaby świetną feministką. Już ją sobie wyobrażał jak bez bluzki z transparentem w ręce urządza razem z innymi feministkami protest przeciwko seksizmowi. - I przy okazji może zostałabyś lesbijką? - i Keith, z racji tego, że był jej przyjacielem, załapałby się na jakiś seansik. Genialny plan! Byłby świetnym lekarzem. Kiedy dziewczyny wychodziły z klubu powiódł za nimi wzrokiem, powracając spojrzeniem do Ness dopiero, kiedy drzwi się za nimi zamknęły. Zamówił kolejnego Jacka Danielsa, z racji tego, że te znajdujące się w jego szklance już się skończyło, a potem rozejrzał się po klubie obojętnym spojrzeniem, aby sprawdzić, czy nie ma w nim może jeszcze kogoś znajomego.
_________________
Keith Blackwell, 23, student, call me or text me.

he thinks too much, such men are dangerous.
 
 
Nessa Sparks 
Bezbarwni
Jak nazywać miłość


Wiek: 20
Zajęcie: studentka dziennikarstwa
Posty: 94
Wysłany: 2010-12-20, 23:49   

- Jestem biseksualna, kotku- przypomniała mu pogodnie, tak obojętnym tonem. Dla niej to było zupełnie normalne, ale i tak kilka osób stojących w pobliżu odwróciło się, by zmierzyć ją zaskoczonym bądź wrogim spojrzeniem. Przyzwyczaiła się.
- Zresztą, jakbym została feministką, miałbyś ze mną ciężko. Walczyłabym o każde złamane serduszko twoich licznych kochanek- dodała jeszcze, pokazując w ładnym uśmiechu śnieżnobiałe ząbki. Swoją drogą, była przekonana, że dzisiaj Sun Valley będzie pękało od nowojorczyków. Jak na razie spotkali tylko Sashę i jej koleżankę- co tak mało?
_________________
Ness Sparks, 20 lat, studentka dziennikarstwa



telefony w mojej głowie & tu mój raj&her clothes

I wanna hurt you just to hear you screaming my name
 
 
Keith Blackwell
Ulubieńcy Plotkary
boska komedia


Wiek: 23
Zajęcie: bs.
Posty: 332
Wysłany: 2010-12-21, 00:07   

- Czy ja wiem, czy jesteś taka biseksualna... nie załapałem się nigdy na żaden trójkącik, ani nawet seansik! - mruknął tonem urażonego dziesięciolatka, bawiąc się swoją szklanką z whiskey, w której zabrzęczał lód. No bo, co jak co, ale z posiadania biseksualnej przyjaciółki powinny płynąć jakieś korzyści, prawda?
- Taa, miałbym przechlapane. - zerknął na Ness z ukosa i uśmiechnął się kącikiem ust, dopijając whiskey. Już widział Ness pod jego drzwiami z całym tabunem feministek, wykrzykujące, jakim to jest bezdusznym seksistowskich chamem.
_________________
Keith Blackwell, 23, student, call me or text me.

he thinks too much, such men are dangerous.
 
 
Nessa Sparks 
Bezbarwni
Jak nazywać miłość


Wiek: 20
Zajęcie: studentka dziennikarstwa
Posty: 94
Wysłany: 2010-12-21, 00:11   

- Przepraszam bardzo, czy Ty kiedykolwiek byłeś na JAKIMKOLWIEK seansiku z udziałem mojej osoby?- zauważyła, patrząc na niego znad szklanki martini, której zawartość właśnie upijała. Szklanka wreszcie została opróżniona, toteż podsunęła ją barmanowi pod nos. Sprytny facet szybko napełnił ją do brzegu i już po chwili Ness mogła kontynuować zachwycanie się smakiem alkoholu.
- Nie jestem aż tak bezpruderyjna.- na chwilę zamilkła, analizując w głowie kilka faktów.
- Chyba. Znaczy... tak mi się zdaje. Nie jestem, prawda?
_________________
Ness Sparks, 20 lat, studentka dziennikarstwa



telefony w mojej głowie & tu mój raj&her clothes

I wanna hurt you just to hear you screaming my name
 
 
Keith Blackwell
Ulubieńcy Plotkary
boska komedia


Wiek: 23
Zajęcie: bs.
Posty: 332
Wysłany: 2010-12-21, 00:20   

No właśnie, nie był, jak Nessie sprytnie zauważyła, na ŻADNYM seansiku z jej udziałem, dlatego uważał, że trzeba to jak najszybciej nadrobić. Dopił do końca swoją whiskey i podsunął szklaneczkę barmanowi, co by znów ją napełnił. Kiedy już dostał swoje zamówienie upił parę łyków alkoholu, a słysząc powątpiewanie w głosie Ness skierował ku niej pełne rozbawienia spojrzenie.
- No nie wiem, nie wiem.... Chyba powinniśmy to sprawdzić, nie uważasz? - poruszył zachęcająco brwiami. - Na pewno szybko byśmy znaleźli jakąś chętną biseksualistkę, ewentualnie lesbijkę, a tak się składa, że mam całkiem dużo miejsca w swoim wynajętym pokoju.
_________________
Keith Blackwell, 23, student, call me or text me.

he thinks too much, such men are dangerous.
 
 
Nessa Sparks 
Bezbarwni
Jak nazywać miłość


Wiek: 20
Zajęcie: studentka dziennikarstwa
Posty: 94
Wysłany: 2010-12-21, 00:23   

- O nie, zdecydowanie nie jestem AŻ tak bezpruderyjna- mruknęła po dłuższej chwili milczenia, podczas której wyobrażała sobie wymyślony przez niego scenariusz. O nie, o nie, o nie, uciekłaby z krzykiem.
- Ale wiesz co Ci powiem? Zabawne masz fantazje, skoro dotyczą mojej osoby- dodała w pewnej chwili, głosem aż ociekającym złośliwością. Wystawiła koniuszek języka w dość nieładnym geście. Zresztą, tak naprawdę wiedziała, że on za bardzo ją szanował jako przyjaciółkę, by doszło do czegokolwiek. Nawet jeśli miałby być tylko obserwatorem.
_________________
Ness Sparks, 20 lat, studentka dziennikarstwa



telefony w mojej głowie & tu mój raj&her clothes

I wanna hurt you just to hear you screaming my name
 
 
Keith Blackwell
Ulubieńcy Plotkary
boska komedia


Wiek: 23
Zajęcie: bs.
Posty: 332
Wysłany: 2010-12-21, 00:34   

- Oj, więcej wiary w siebie, Nessie, trochę więcej makijażu i kto wie, może nawet wyjdę gdzieś z tobą w dzień, kiedy będzie jasno? - powiedział sympatycznym tonem, z pobłażliwym uśmieszkiem, demonstrując, jak łaskawy potrafi być względem tych, którym Bozia nie dała zbyt dużo. A tak na poważnie, to wcale nie uważał, żeby Ness czegokolwiek brakowało, bo była naprawdę śliczna, ale nie patrzył po prostu na nią z tej perspektywy. Z perspektywy "przeleć ją", to znaczy. Jak już panna Sparks wspomniała wyżej, i on też gdzieś tam o tym wspomniał, szanował ją jako przyjaciółkę i nie mógłby tak po prostu się z nią przespać, czy patrzeć, jak zabawia się z kimś innym. Chociaż, gdyby tym kimś innym byłaby jakaś urocza 90-60-90, to czemu nie...?
_________________
Keith Blackwell, 23, student, call me or text me.

he thinks too much, such men are dangerous.
 
 
Nessa Sparks 
Bezbarwni
Jak nazywać miłość


Wiek: 20
Zajęcie: studentka dziennikarstwa
Posty: 94
Wysłany: 2010-12-21, 00:38   

- No, w sumie. Ja dam więcej makijażu, Ty założysz sobie papierowy worek na głowę i będziemy mogli pokazać się ludziom.- przyznała, znów szczerząc się w uśmiechu. Czasami byli jak stare, dobre małżeństwo albo rodzeństwo, które non stop się bije, ale tak w sumie to jedno za drugie by życie oddało. To było całkiem urocze.
No i bez wątpienia poprawił jej humor po wczorajszych balowych perypetiach. Zdecydowanie ładniej jej w uśmiechu. Założyła za ucho kosmyk włosów, odsłaniając tym samym trzy kolczyki, które je zdobiły.
_________________
Ness Sparks, 20 lat, studentka dziennikarstwa



telefony w mojej głowie & tu mój raj&her clothes

I wanna hurt you just to hear you screaming my name
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna

Darmowe forum phpBB by Przemo |

Toplisty
Elitarne RPG.! GRY RPG Ranking elitarnych RPG. 100 najlepszych elitarnych RPG'ów w sieci Najlepsze RPG/PBF w sieci Elita polskich RPG w sieci



Partnerzy
I
Strona wygenerowana w 0,31 sekundy. Zapytań do SQL: 11